مشکلات تکسچر بازی Forza Horizon 5 در پیسی این هفته حل می‌شوند

بازی Forza Horizon 5 که یکی از بازی‌های در نظر گرفته شده برای GOTY است به نظر در پیسی با مشکلات زیادی از جمله در بخش تکسچر رو به رو شده است.در ادامه با مازستا همراه باشید تا به مشکلات اخیر این بازی نگاهی بیاندازیم.

تیم Playground Games به تازگی اعلام کرده است که قرار است هات فیکسی برای مشکلات رندر بازی Forza Horizon 5 در رایانه‌های شخصی عرضه شود. انتظار می‌رود که این به روز رسانی در اواخر این هفته ارائه شود، زیرا هنوز به تست‌های بیشتری نیاز دارد.

مشکلات تسکتچر بازی Forza Horizon 5 در پیسی این هفته حل می‌شوند
مشکلات تسکتچر بازی Forza Horizon 5 در پیسی این هفته حل می‌شوند

مشکلات گرافیکی و خرابی تکسچرها یکی از آزار دهنده‌ترین چیزها برای طرفداران Forza Horizon 5 برای بازیکنان پیسی بوده است. بسیاری از بازیکنان از این مشکلات اعتراض کرده‌اند و تیم توسعه دهنده به حرف آنها گوش داده است. دیگر مشکلات نیز شامل گرافیک جزئیات و عملکرد بد در برخی ز کارت گرافیک‌ها اشاره کرد. خوشبختانه توسعه دهدگان بخ زودی به این مشکلات رسیدگی می‌کنند.

صفحه پشتیبانی رسمی Forza Horizon 5 اکنون بیشتر مشکلات را در لیست خود اشافه کرده است و در حال بررسی آنها است. این به آن معنا است که این مشکلات به احتمال زیاد در پچ بعدی حل خواهند شد. این پچ در اواخر این هفته منتشر می‌شود تا بتوانید از این بازی لذت ببرید.

این تیم همچنین در حال کار برای حل استفاده زیاد از حافظه سیستم است که باعث کاهش عملکرد و مصنوعات گرافیکی می‌شود. امیدواریم این مشکلات نیز در همین پچ برطرف شوند. درحالی که تمام مشکلات در نسخه پیسی مستقیما توسط تیم پشتیبانی لیست نشده است، امیدواریم که تجربه آینده شما از این بازی بسیار رضایت‌بخش‌تر شود. توسعه دهندگان همچنین از همه برای حمایت مداوم و صبرشان تشکر کردند.

جدای از مشکلات فنی این بازی پیچ و خم‌های زیادی داشته است، ولی نمرات فوق‌العاده‌ای دریافت کرده است و یکی از بهترین اثرهای Playground Games است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها