ادوبی، فتوشاپ تحت وب را راه‌اندازی کرد

Adobe نسخه بتای فتوشاپ تحت وب را راه‌اندازی کرده است. این فتوشاپ، به یک سیستم آزمایشی جدید مجهز شده که به کاربران اجازه می‌دهد تا اسناد فتوشاپ را در مرورگر وب مشاهده کنند، نظر بدهند و ویرایش‌های سبک را روی اسناد فتوشاپ انجام دهند. با مازستا همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهیم.

این پلتفرم در Adobe MAX 2021 با Photoshop 23.0 و Photoshop در iPad 3.0 راه‌اندازی شد. از سوی دیگر سیستم مشابهی برای Adobe Illustrator در نسخه بتا راه‌اندازی شد. در نتیجه می‌توانید اسناد ابری فتوشاپ را در یک مرورگر وب استاندارد به اشتراک بگذارید، بررسی و ویرایش کنید.

فتوشاپ تحت وب به کاربران این امکان را می‌دهد تا اسناد ابری فتوشاپ را در یک مرورگر وب مشاهده و ویرایش کنند. در حال حاضر فقط نسخه‌های دسکتاپ مرورگرهای Chrome یا Edge از این فتوشاپ پشتیبانی می‌کنند. البته پشتیبانی سایر مرورگرها، به ویژه Firefox، به زودی اضافه خواهد شد.

طبق گفته‌های Adobe، نیازی نیست فتوشاپ را روی دستگاهی که با آن کار می‌کنید دانلود کرده باشید، اگرچه به یک حساب Adobe و یک اشتراک فتوشاپ فعال نیاز خواهید داشت. این پلتفرم بر بررسی تصویر متمرکز شده و کاربران می‌توانند در مورد اسناد مختلف نظر بدهند.

فتوشاپ تحت وب

ادوبی در پست وبلاگ خود این پلتفرم را معرفی کرده و گفته که در ابتدا بر روی قابلیت‌های متداول فتوشاپ مانند تنظیم تصویر و روتوش تمرکز کرده است. سپس ویژگی‌های ویرایش بیشتر، از جمله Curves، Refine Edge، Dodge و Burn و تبدیل اشیاء هوشمند ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی همچنین امکان استفاده از فتوشاپ در وب با مرورگرهای موبایل را فراهم می‌کند.

قیمت و تاریخ انتشار فتوشاپ تحت وب

ادوبی همچنین اعلام کرده است که فتوشاپ تحت وب به صورت فریمیوم ارائه می‌شود و برنامه پایه آن رایگان است. اما کاربران برای دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته‌تر باید هزینه پرداخت کنند.

نسخه رایگان در حال حاضر در کانادا در حال آزمایش است و Adobe هنوز اعلام نکرده که چه زمانی Photoshop تحت وب را به طور گسترده در دسترس قرار خواهد داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها