Adobe قیمت برنامه Fresco را کاهش داد

Adobe قیمت ویژگی‌های ممتاز را در برنامه Fresco، برنامه طراحی و نقاشی دیجیتال خود برای تبلت‌های iPad ،iPhone و Windows، از ۹.۹۹ دلار در ماه به ۹.۹۹ دلار در سال کاهش داده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

Fresco 3.6، آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن، ابزارهای جدید Magic Wand و Liquify و گزینه‌های جدیدی را برای تغییر یا تنظیم تیرگی فریم‌های حرکتی هنگام انیمیشن اضافه می‌کند.

ترکیب جلوه‌های رسانه طبیعی مبتنی بر هوش مصنوعی با ابزارهای شطرنجی و برداری

فرسکو برای اولین بار در سال 2019 منتشر شد که موتور براش فتوشاپ را با عملکرد رسانه طبیعی جدید ترکیب می‌کند. سیستم Live Brushes آن رفتار رنگ روغن واقعی و آبرنگ را بازسازی می‌کند، در حالی که برس‌های پیکسلی معمولی، رسانه‌های خشک مانند مداد و پاستل، جوهر و نشانگر را تکرار می‌کنند.

همچنین طیف کوچک‌تری از براش‌های برداری وجود دارد که می‌توانید اسناد را مستقیماً به Illustrator صادر یا export کنید.

برنامه Fresco

قیمت ویژگی‌های برتر از 9.99 دلار در ماه به 9.99 دلار در سال کاهش یافت

اگرچه استفاده از برنامه پایه رایگان است، اما Adobe برای دسترسی به ویژگی‌های برتر برنامه Fresco هزینه دریافت می‌کند که شامل دسترسی به مجموعه کامل براش‌ها، فونت‌ها و اشکال، و گزینه وارد کردن براش‌های سفارشی می‌شود.

مشترکین پولی همچنین فضای ذخیره سازی ابری بیشتری دریافت می‌کنند که شامل فضای ذخیره‌سازی 5 گیگابایت، در مقابل 2 گیگابایت با برنامه پایه رایگان است.

ادوبی اکنون قیمت این ویژگی‌های پیشرفته را از 9.99 دلار در ماه به 9.99 دلار در سال کاهش داده است و هزینه Fresco را به رقیب اصلی خود، Procreate نزدیک‌تر کرده است.

ویژگی‌های جدید در برنامه Fresco 3.6 و گزینه‌های جدید انیمیشن

Fresco 3.6، در بروزرسانی‌های اخیر دو ابزار جدید را اضافه کرده که یکی ابزار Magic Wand بوده که به طور خودکار مناطقی از یک تصویر را با رنگ و تم مشابه انتخاب می‌کند و راهی سریع برای جداسازی اشیا از محیط اطرافشان ارائه می‌کند. از سوی دیگر یک قابلیت Liquify ارائه شده که آزادانه تصویر را تحریف خواهد کرد.

علاوه بر این، Adobe مجموعه ابزار انیمیشن را که سال گذشته در Fresco 3.0 اضافه شد، به‌روزرسانی کرده است و کاربران اکنون می‌توانند مسیرهای حرکت و فریم‌های حرکتی را جابه‌جا کرده و اندازه‌ی آن‌ها را تغییر دهند و فریم‌های حرکتی را به‌صورت جداگانه تنظیم کنند. از زمان انتشار نسخه 3.0، ادوبی همچنین گردش کار را برای نقاشی خط رنگ‌آمیزی بهبود بخشیده است.

Fresco 3.3 دسترسی سریع به براش‌های اخیراً را ارائه کرده و گزینه‌ای برای ایجاد شبکه‌های پرسپکتیو به صورت خودکار اضافه کرده است. Fresco 3.4 از لایه‌های متن پشتیبانی می‌کند و با کنترل‌هایی برای اندازه فونت، فاصله و تراز در اختیار کاربران قرار دارد. Adobe همچنین به طور پیوسته مجموعه براش‌های موجود در نرم‌افزار را گسترش داده است.

قیمت و سیستم مورد نیاز

Fresco 3.6 برای iOS 14.0 به بالا و Windows 10 به بالا در دسترس است. نسخه ویندوز آن نیز برای تبلت‌ها و قلم‌های حساس به فشار، بهینه شده و روی پردازنده‌های گرافیکی AMD، Intel و Nvidia اجرا می‌شود. شایان ذکر است که برنامه پایه رایگان بوده، اما ویژگی‌های پیشرفته‌ی آن 9.99 دلار در سال هزینه دارند.

نسخه پریمیوم همچنین به عنوان بخشی از اشتراک برنامه‌های تک فتوشاپ در دسترس است که هزینه آن 31.49 دلار در ماه یا 239.88 دلار در سال است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها