نرم افزار After Effects 22.5 توسط ادوبی منتشر شد

شرکت بزرگ «ادوبی» (Adobe) نرم افزار After Effects 22.5 را که نسخه جدیدی از این برنامه ترکیبی ویرایش ویدیویی است به تازگی منتشر کرده است. در ادامه با جزییات بیشتر این خبر با مازستا همراه بمانید.

نرم افزار After Effects 22.5

همانند نسخه قبلی After Effects 22.4 که ماه گذشته منتشر شد، این نسخه جدید یک بروزرسانی کوچک است که پشتیبانی از انیمیشن متنی هنگام کار با زبان‌های غیرغربی را که توسط Universal Text Engine جدید ارائه می‌شود، گسترش می‌دهد.

این حالت به ویژه هنگام متحرک کردن متن بهتر از همیشه عمل می‌کند تغییر کلیدی ایجاد شده در نسخه After Effects 22.5 به این صورت است که متن برای زبان‌هایی که از راست به چپ خوانده می‌شوند، اکنون باید در جهت درست متحرک شوند، نه معکوس. با این وجود قابلیت پیش‌تنظیم‌های انیمیشن موجود هنوز باید به درستی کار کنند.

سیستم جدید همچنین به طور خودکار اعداد یا حروف الفبای غربی را در میان زبان‌های راست به چپ شناسایی می‌کند و آن‌ها را به ترتیب صحیح متحرک می‌کند. علاوه بر این، افکت Character Offset اکنون محدوده یونیکد صحیح را برای زبان‌های کره‌ای و عبری شناسایی می‌کند و فقط کاراکترهای مخصوص آن زبان‌ها را نمایش می‌دهد.

سازگاری

After Effects 22.5 سازگار با ویندوز 10 و سیستم عامل‌های macOS 10.15 و بالاتر فقط به صورت اجاره‌ای در دسترس است. در مستندات آنلاین، به این نسخه جدید منتشر شده، بروزرسانی ژوئن 2022 نیز گفته می‌شود.

قیمت

هزینه اشتراک نرم افزار افتر افکت  ادوبی معادل 31.49 دلار در ماه یا 239.88 دلار در سال است، در حالی که هزینه اشتراک All Apps که دسترسی به بیش از 20 ابزار خلاقانه ادوبی را فراهم می‌کند، به 82.49 دلار در ماه یا 599.88 دلار در سال افزایش یافته است.

چه نکات مهم دیگری را برای نسخه جدید نرم افزار After Effects 22.5 می‌توانید به این مطلب اضافه کنید؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها