Autodesk نسخه جدید 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد

Autodesk به تازگی نسخه‌ی جدیدی از 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد. این بروزرسانی دارای ارتقا چشمگیر و هوشمندی بوده و عملکرد ذخیره فایل Scene را بهینه می‌کند. از سوی دیگر این نسخه مشکلات متعدد را نیز برطرف کرده است که در ادامه به جزییات بیشتر خواهیم پرداخت.

Autodesk نسخه جدید 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد
Autodesk نسخه جدید 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد

Autodesk نسخه جدید و بهبود یافته نرم افزار مدل‌سازی و ارائه سه بعدی 3ds Max جدید را برای طراحی، بازی‌سازی و انیمیشن منتشر کرده است.

این بروزرسانی بر یک محیط امن، فضای کار خوب، بهره‌وری گردش کار و ابزارهای مدل‌سازی پیشرفته تمرکز دارد. در ادامه به معرفی قابلیت‌های جدید این نسخه جدید 3ds Max 2022.2 خواهیم پرداخت.

امکانات جدید 3ds Max 2022.2

  • بهینه‌سازی عملکرد ذخیره فایل: عملکرد ذخیره فایل بسیار بهبود یافته است.
  • بهبود ویرایش UV: لایه برداری‌، بسته بندی UVها اکنون از الگوریتم Unfold3D در داخل اصلاح کننده Unwrap UVW امکان‌پذیر است.
  • Extrude Smart Extrude: قابلیتSmart Extrude امکان برش جزئی در یک شیء Editable Poly را فراهم می‌آورد.
  • افزایش فشار قلم: فشار برس از قلم دستگاه خارجی به درستی توسط 3ds Max گرفته می‌شود.
  • پنجره ویرایشگر UV: اندازه پنجره UV Editor در حال حاضر با وضوح صفحه نمایش کاربر سازگار بوده و دارای نقشه سیاه و سفید با وضوح بالاتر است.
  • اصلاح‌کننده تقارن: الگوریتم‌های اصلاح کننده تقارن بروز شده است تا نتایج قابل پیش‌بینی‌تری را با تطبیق رأس در سطح آینه ارائه دهد.
  • رفع چند مشکلات و خطاها

به طور کلی این نسخه کارایی و عملکرد بالایی را ارائه کرده و امکانات بهتری را نسبت به قبل در اختیار کاربران قرار خواهد داد در نتیجه اگر می‌خواهید از جدیدترین امکانات اتودسک در نرم افزار 3ds Max 2022.2 بهره‌مند شوید، هرچه زودتر این نسخه‌ی جدید را دانلود و نصب کنید.

Autodesk نسخه جدید 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد
Autodesk نسخه جدید Max 2022.2 را منتشر کرد

با نسخه‌ی جدید نرم افزار 3ds Max می‌توانید انیمیشن‌ها، رندرها و مدل‌های سه بعدی را با کیفیت حرفه‌ای تولید کنید. یک مجموعه ابزار کارآمد و انعطاف‌پذیر در 3ds Max 2022.2 به شما کمک می‌کند تا محتوای سه بعدی بهتر را در زمان کمتر ایجاد کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها