اتودسک جدیدترین نسخه‌ی 3ds Max 2022.3 را منتشر کرد

اتودسک، نرم افزار 3ds Max 2022.3 را به عنوان آخرین نسخه‌ی نرم افزار مدل سازی و رندر سه بعدی منتشر کرده است. این به‌روزرسانی گزینه‌های جدید Per Viewport Filtering را ارائه کرده، سیستم Advanced Wood را در OSL پیاده سازی کرده و اصلاح کننده‌های Smart Extrude، Symmetry، Unwrap UVW و Chamfer را به‌روز کرده است.

اتودسک جدیدترین نسخه‌ی 3ds Max 2022.3 را منتشر کرد
اتودسک جدیدترین نسخه‌ی 3ds Max 2022.3 را منتشر کرد

گزینه‌های جدید فیلتر نما و انتخاب هندسه

تغییرات در 3ds Max 2022.3 شامل یک سیستم جدید فیلتر Per Viewport است که این امکان را فراهم می‌کند تا انتخاب کنید کدام نوع از اشیاء در هر viewport نمایش داده می‌شود تا به حرکت در صحنه‌های پیچیده سه بعدی کمک کند. همچنین فیلتر انتخاب Occluded اکنون هنگام کار با Editable Poly یا Edit Poly با انتخاب منطقه کار می‌کند.

پیاده سازی Advanced Wood در OSL و به‌روزرسانی‌های بیشتر در Smart Extrude

ویژگی‌های موجود به‌روز شده در 3dsMax 2022.3 شامل سیستم چوب پیشرفته برای تقلید ظاهر انواع چوب‌های واقعی است که اکنون در OSL پیاده سازی می‌شود. در ابزارهای مدل‌سازی و UV، Smart Extrude پنجمین به‌روزرسانی متوالی خود را دریافت می‌کند و با گزینه‌ای برای برش بدنه‌های چند لبه روی یک مش استفاده می‌شود. از سوی دیگر اصلاح کننده‌های Chamfer، Symmetry و Unwrap UVW نیز به‌روز شده‌اند.

اتودسک جدیدترین نسخه‌ی 3ds Max 2022.3 را منتشر کرد
اتودسک جدیدترین نسخه‌ی 3ds Max 2022.3 را منتشر کرد

بهبود کیفیت و عملکرد و به‌روزرسانی‌های ادغام شده با  Arnold

همچنین بهبودهایی در کیفیت مجموعه ابزارهای انیمیشن و بهبود قابلیت استفاده در بخش بازیابی خودکار لایه‌ها و اشیاء بدون لایه‌های والد هنگام وارد کردن یا ادغام صحنه‌ها وجود دارد. در خارج از نرم افزار اصلی، پلاگین ادغام آرنولد MAXtoA از ویژگی‌های جدید آرنولد 7.0، از جمله Open Image Denoise اینتل و حالت LUT جدید برای تصویرگر تون‌مپینگ پشتیبانی می‌کند.

قیمت و سیستم مورد نیاز 3ds Max 2022.3

3ds Max 2022.2 برای ویندوز 10 در دسترس است و این نرم افزار فقط به صورت اجاره‌ای با هزینه اشتراک 215 دلار در ماه یا 1700 دلار در سال ارائه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها