آخرین نسخه از مجموعه ابزارهای تصحیح رنگ Magic Bullet Suite 15.1 منتشر شد

شرکت مکسون Magic Bullet Suite 15.1 را به عنوان آخرین نسخه از مجموعه ابزارهای تصحیح رنگ خود برای نرم افزارهای ترکیب و ویرایش از جمله After Effects و Premiere Pro منتشر کرده است

. این به‌روزرسانی، افزونه‌ها را برای برنامه‌های میزبان بیشتری در دسترس قرار می‌دهد، افزونه‌ی ظاهر سینمایی Looks را برای Unreal Engine ارائه کرده و Cosmo، Mojo، Film و Renoiser در دسترس کاربران Avid هستند.

آخرین نسخه از مجموعه ابزارهای تصحیح رنگ Magic Bullet Suite 15.1  منتشر شد
آخرین نسخه از مجموعه ابزارهای تصحیح رنگ Magic Bullet Suite 15.1 منتشر شد

Looks را مستقیماً در Unreal Engine اعمال کنید

این به‌روزرسانی، Magic Bullet Suite را برای اولین بار با Unreal Engine سازگار می‌کند، به طوری که کاربران می‌توانند از Looks برای اعمال تم‌های سینمایی در داخل Unreal Engine، چه به‌عنوان حجم پس از پردازش یا به‌عنوان افکت viewport استفاده کنند. Maxon می‌گوید که افزونه‌یLooks  در  Unrealبا هدف کارهای قبلی و صنایع معماری و خودروسازی ارائه شده است.

کاربران نرم افزار Avid که قبلا فقط به Looks دسترسی داشتند، نسخه‌های جدید AVX و پلاگین‌های Cosmo، Mojo، Film و Renoiser را دریافت می‌کنند.

پشتیبانی از Metal در Denoiser

پلاگین کاهش نویز ویدیو Denoiser اکنون از Metal API اپل برای شتاب GPU در macOS، Cosmo، Mojo، Film و Renoiser پشتیبانی می‌کند و از ماه سپتامبر در Magic Bullet Suite 15.0 از Metal پشتیبانی کرده است. از سوی دیگر نسخه 15.0 همچنین پشتیبانی بومی را برای پردازنده‌های M1 اپل و سیستم رندر چند فریم جدید معرفی شده در After Effects 22.0 معرفی کرد.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز Magic Bullet Suite 15.1

Magic Bullet Suite 15.1 با After Effects 2019 به بالا و Premiere Pro 2019 به بالا در ویندوز و macOS سازگار است. افزونه‌های جداگانه با DaVinci Resolve، Final Cut Pro، Media Composer، Motion و Vegas Pro نیز سازگار هستند و Looks با Unreal Engine 4.27 به بالا کار می‌کند. این نرم افزار فقط به صورت اجاره‌ای ارائه شده و Maxon مجوزهای دائمی ابزارهای Red Giant خود را در ماه سپتامبر پایان داده است.

این مجموعه از طریق اشتراک Maxon’s Red Giant Complete، که هزینه آن 79 دلار در ماه یا 599 دلار در سال است، یا از طریق اشتراک Maxon One، که هزینه آن 149 دلار در ماه یا 1199 دلار در سال بوده، در دسترس قرار می‌گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین نسخه از مجموعه ابزارهای تصحیح رنگ Magic Bullet Suite 15.1 منتشر شد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها