نسخه جدید Redshift 3.5 توسط Maxon منتشر شد

Maxon نسخه جدید Redshift 3.5 را منتشر کرد. این به روزرسانی با بهبود قابلیت همکاری با سایر برنامه‌های DCC طراحی شده و رندر بهتری را ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین پشتیبانی از پردازنده‌های گرافیکی AMD در ویندوز و لینوکس را ارائه کرده است که در نسخه‌های آتی در نسخه بتا قرار خواهد گرفت. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییات این بروزرسانی را در اختیارتان قرار دهیم.

ویژگی‌های جدید اصلی Redshift 3.5 عبارتند از Redshift CPU و Redshift XPU که حالت‌های جدید برای رندر کردن کامل روی CPU یا در هر دو CPU و GPU به طور همزمان را ارائه می‌دهد. رندر بر روی CPU همچنین از نقاط ضعف رندر GPU جلوگیری می‌کند. نسخه اولیه از همه ویژگی‌های پردازشگر گرافیکی Redshift پشتیبانی خواهد کرد.

نسخه جدید Redshift 3.5

تغییر کلیدی دیگر در Redshift 3.5، متریال جدید Redshift Standard است. این متریال قابل استفاده در 3ds Max، Maya، Arnold و OctaneRender نیز خواهند بود. متریال جدید لایه لایه است و قادر به تکرار طیف وسیعی از متریال دنیای واقعی خواهد بود. از سوی دیگر در این نسخه جدید Redshift 3.5، یک گردش کار بصری‌تر و بهبود قابلیت همکاری با ابزارهای دیگر ارائه شده است.

تغییرات کوچکتر نسخه جدید Redshift 3.5، شامل مدل‌های جدید BRDF است. Maxon رویه‌های جدید Alembic و USD را نیز در این نسخه معرفی کرده که هدف آن بهبود عملکرد، هنگام رندر کردن صحنه‌های تولید بزرگ است.

در این نسخه‌ی جدید ردشیفت، شاهد پشتیبانی از پردازنده‌های گرافیکی AMD هستیم که به زودی در ویندوز و لینوکس و همچنین macOS ارائه می‌شود. این تغییر باعث می‌شود Redshift با تمام پردازنده‌های گرافیکی که در حال حاضر در تولید استفاده می‌شوند، به استثنای کارت‌های سری A Arc اینتل سازگار باشد.

نسخه جدید Redshift 3.5

Maxon سال گذشته پشتیبانی از پردازنده‌های گرافیکی AMD را به نسخه‌های macOS که قبلاً فقط Nvidia بود، معرفی کرد. در نهایت پس از مدت کوتاهی از پردازنده‌های سیلیکون اپل که در مک‌های فعلی استفاده می‌شوند، پشتیبانی شد.

قیمت و سیستم مورد نیاز

Redshift 3.5 برای سیستم‌عامل‌های ویندوز 10 ، glibc 2.17 به بالا Linux و macOS 11.5 به بالا در دسترس است. پلاگین‌های ادغام رندر با 3ds Max 2015 به بالا، Blender 2.83 به بالا، Cinema 4D R21 به بالا، Houdini 17.5 به بالا (18.0 به بالا در macOS)، Katana 3.0v1 به بالا و Maya 2016.5 سازگار هستند. این نرم افزار فقط به صورت اجاره‌ای ارائه می‌شود و هزینه اشتراک‌های فردی 45 دلار در ماه یا 264 دلار در سال است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها