Autodesk نسخه 3ds Max 2023.1 را منتشر کرد

تخریب با Blast Code

تخریب با Blast Code

Blast Code 1.6.1  یکی از پلاگین های معروف و پرکاربرد تخریب و مهندم کننده اجسام در نرم افزار Autodesk Maya   معرفی گردید.با این بروز رسانی

ادامه مطلب »

اتودسک به تازگی 3ds Max 2023.1 را که آخرین به‌روزرسانی نرم افزار مدل‌سازی و رندر سه بعدی است را منتشر کرد. این نسخه گردش کار جدیدی را برای اکستروژن اسپلاین در نمای View معرفی می‌کند و تعدادی از اصلاح‌کننده‌های کلیدی را برای مدل‌سازی سه‌بعدی، تکسچرسازی و انیمیشن کاراکترها بهبود می‌بخشد. با مازستا همراه باشید.

مدل‌سازی سه بعدی: گردش کار جدید اکستروژن اسپلاین

3ds Max 2023.1 بهبودهای تدریجی را در مجموعه ابزار مدل‌سازی سه بعدی نرم افزار ایجاد کرده، که مسلماً مهمترین آنها گردش کار جدید اکستروژن اسپلاین است.

3ds Max 2023.1

کاربران اکنون می‌توانند با نگه داشتن [Shift] یا [Ctrl] + [Shift] هنگام استفاده از ابزارهای Move، Rotate و Scale، بخش‌ها یا راس‌های اسپلاین را اکسترود کرده و بخش‌های spline را مستقیماً در viewport شبیه‌سازی کنند.

گردش کار بر روی اشیاء Line، Editable Spline و Edit Spline پشتیبانی می‌شود. علاوه بر این، هنگام کار با Editable Spline یا Edit Spline، تغییر نوع Spline Vertex به Smooth، Bezier یا Bezier Corner اکنون به طور خودکار بخش‌های spline مجاور را به یک نوع منحنی تنظیم می‌کند.

مدل‌سازی سه بعدی: به‌روزرسانی‌های Smart Extrude، Chamfer و TurboSmooth

هنگام اکسترود کردن چهره‌ها، سیستم اکسترود هوشمند 3ds Max اکنون سطوح مقعر را بهتر کنترل می‌کند. از سوی دیگر اکنون اصلاح‌کننده Chamfer در بسیاری از نسخه‌های اخیر به‌روزرسانی شده است.

3ds Max 2023.1

اصلاح‌کننده TurboSmooth که برای تقسیم‌بندی هندسه استفاده می‌شود، عملکردی بهتری را تا 2 برابر بیشتر ارائه می‌دهد.

به‌روزرسانی‌های اصلاح‌کننده کلیدی برای بافت‌سازی و انیمیشن شخصیت‌ها

برای انیمیشن شخصیت‌ها، اصلاح‌کننده‌های Morpher و Skin هر دو بهبود عملکرد دارند، اگرچه یادداشت‌های انتشار ارقامی را در مورد افزایش سرعت درج نمی‌کنند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

3ds Max 2023.1 برای Windows 10 به بالا در دسترس است. فقط به صورت اجاره‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید و هزینه اشتراک 225 دلار در ماه یا 1785 دلار در سال است. شما عزیزان هنرمند می‌توانید از این نسخه‌ی جدید 3ds Max 2023.1 استفاده کنید و از امکانات به روز و پیشرفته‌ی آن بهره‌مند شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها