افزونه 3D Helium 5.0 برای After Effects

افزونه 3D Helium 5.0 برای After Effects منتشر شده است. این پلاگین جدید یک مجموعه ابزار سه بعدی برای افتر افکت است. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار دهیم.

این افزونه برای ساده‌سازی فرآیند ایجاد انیمیشن‌های سه‌بعدی در After Effects و برای کارهای گرافیکی متحرک در نظر گرفته شده است. همچنین در این افزونه‌، ابزارهایی برای دستکاری مدل‌های سه‌بعدی، متن، خطوط و زمین فراهم شده است.

Helium که در اواخر سال گذشته منتشر شد، عملاً ابزاری برای سیستم ذرات ماژولار After Effects Stardust بود. هم Superluminal و هم توسعه‌دهنده Helium HeliumX توسط طراح حرکت، Aharon Shiker راه‌اندازی شده‌اند.

پلاگین جدید 3D Helium 5.0 به‌جای import کردن محتوای سه بعدی متحرک از سایر برنامه‌های DCC، به منظور ساده‌سازی فرآیند ایجاد انیمیشن‌های سه بعدی برای کارهای موشن گرافیک در داخل After Effects ارائه شده است.

عملکرد اصلی آن شامل وارد کردن هندسه سه بعدی و تنظیم متریال PBR و نورپردازی، اکسترود کردن و متحرک سازی متن و مسیرهای سه بعدی و توزیع مدل‌های سه بعدی یا موارد اولیه از طریق Cloners به ​​سبک Cinema 4D است.

3D Helium 5.0 همچنین می‌تواند زمین‌های سه بعدی را تولید کند. همچنین ابزارهای اختصاصی برای کارهای معمولی مانند ایجاد صفحات آینه‌ای و افکت‌های اسکرول صفحه سه بعدی ارائه شده است.

این افزونه به گونه‌ای طراحی شده که با گردش‌های کاری استاندارد After Effects به خوبی کار کند. طبق گفته HeliumX، کاربران می‌توانند یک صحنه کامل هلیوم را در داخل یک ترکیب After Effects ایجاد کنند، که منجر به پروژه‌های منظم یا بی‌نظم با سطحی از پیچیدگی‌ می‌شود.

این به‌روزرسانی همچنین پشتیبانی محدودی را برای فرمت فایل FBX معرفی می‌کند که به عنوان جایگزینی برای فرمت OBJ برای import کردن محتوای سه بعدی موجود است. این به‌روزرسانی همچنین، پشتیبانی از رندرینگ حجم‌سنجی را اضافه کرده و با وارد کردن شبیه‌سازی‌های ایجاد شده در سایر برنامه‌های DCC به After Effects در قالب VDB، می‌توان دود، ابر و جلوه‌های مشابه را به عکس‌ها اضافه کرد.

قیمت و دسترسی

افزونه 3D Helium 5.0 برای نرم افزار After Effects 2020 به بالا در سیستم‌عامل ویندوز و macOS در دسترس است. این نرم افزار فقط اجاره‌ای بوده و از طریق aescripts و aeplugins با قیمت 50 دلار در سال برای سال اول در دسترس است. در نهایت در سال‌های بعد می‌توانید با هزینه 60 دلار این افزونه را در اختیار داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها