Disney Plus در حال ساخت سری جدید Daredevil است

AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO Processors:

AMD Threadripper Pro

شرکت AMD بالاخره قیمت نهایی محصولات رده ورک استیشن خود را اعلام کرد. اینبار AMD Threadripper Pro نه یک محصول به صرفه، بلکه یک پردازنده

ادامه مطلب »

به تازگی خبردار شده‌ایم که سری جدیدی Daredevil در حال حاضر توسط دیزنی پلاس در دست ساخت است و انتظار می‌رود که Charlie Cox باری دیگر نقش این مرد بدون ترس را ایفا کند. این خبر از مجله Variety به دست رسیده که ادعا می‌کند Matt Corman و Chris Ord برای نوشتن و تولید این نمایش انتخاب شده‌اند. این دو در گذشته روی عناوین Covert Affairs، The Enemy Within، The Brave و Containment نیز همکاری کرده‌اند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اگر شما هم از طرفداران مارول هستید،‌ احتمالا این خبر به اندازه‌ای که باید شما را شوکه نکرده است. چارلی کاکس به تازگی نقش خود را به عنوان سری جدیدی Daredevil برای بازی در فیلم Spider-Man: No Way Home تکرار کرد و برای بازی دوباره در MCU تایید شد.

سری جدید Daredevil

در همین حال پرتره‌ای که از Vincent D’Onofrio در نقش Kingpin در سریال Hawkeye دیدیم این اخبار را تایید کرد. با حضور هر دو بازیگر در فیلم و سریال‌های مارول طرفداران از قبل می‌توانستند حضور دوباره آنها را اینبار در MCU حدس بزنند.

Variety جزئیات دیگری مانند تاریخ انتشار یا داستان این سریال را فاش نکرده است، پس باید تا زمان معرفی رسمی از طرف دیزنی منتظر بمانیم. چیزی که از آن مطمئنیم این است که این سریال قرار است از Disney Plus پخش شود.

Daredevil در گذشته در کنار سریال‌های Jessica Jones، Iron Fist و Luke Cage توسط شرکت نتفلیکس ساخته می‌شد، ولی همه این برنامه‌ها توسط دیزنی به هم خورد.

در اخبار دیگر مارول و دیزنی، ممکن است که باری دیگر شاهد حضور استن‌لی در فیلم‌های مارول باشیم. دیزنی به تازگی قراردادی را برای استفاده از بدل او پس از مرگ استن‌لی امضا کرده است. استن‌لی، افسانه کتاب‌‌های مصور در سال 2018 درگذشت، ولی دیزنی قرار است از بدل او برای نقش آفرینی در فیلم و سریال‌ها استفاده کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها