کورسیر رم‌های زیبا و حرفه‌ای Dominator Platinum RGB DDR5 را معرفی کرد

برخی شرکت ها پرده از اولین رم های DDR5 خود برداشته و اینک نوبتی هم که باشد، نوبت به تیم حرفه ای کورسیر می رسد تا یک حرفه ای به تمام معنی با نام Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 را رونمایی کند. برای آشنایی با اولین رم های DDR5 کورسیر، با مازستا همراه باشید.

شرکت کورسیر یکی از برترین سازندگان حافظه های رم بوده و بدون شک رم های آن جزو حرفه ای ترین، زیبا، سریع، بهترین و با وقارترین در جهان است.

کورسیر رم‌های زیبا و حرفه‌ای Dominator Platinum RGB DDR5 را معرفی کرد
کورسیر رم‌های زیبا و حرفه‌ای Dominator Platinum RGB DDR5 را معرفی کرد

این شرکت حالا پرده از اولین رم های DDR5 خود، با نام دقیق Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 برداشته است. رم های Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 از هیت سینک حرفه ای آلومینیومی بهره برده که در بالای آن یک نوار LED RGB قابل کنترل نصب شده است.

رم های جدید Corsair Dominator Platinum RGB از سری دومیناتور پلاتینیوم یا همان رده بالای کورسیر است که با فرکانس 5200 مگاهرتز، دارای تایمینگ CL 38-38-38-84 است.

در این تنظیمات، این ماژول با ولتاژ 1.25 ولت سازگار است. Corsair از LED های Capellix و پشتیبانی از iCue خود استفاده کرده است. سری ValueRam با مشخصات استاندارد JEDEC در فرکانس 4800 مگاهرتز با تاخیر CAS 40، سری Fury Beast با فرکانس 4800 و تایمینگ CAS 38 و سری Fury Beast با فرکانس 5200 مگاهرتز و تایمینگ CAS 40 گزینه های ارزان تر DDR5 از شرکت کورسیر هستند. کیت های فوق در ماژول های 16 و 32 گیگابایتی عرضه می شود.

به نظر می رسد که کورسیر علاقه چندانی به تولید ماژول های 8 گیگابایتی در سری DDR5 خود نداشته است. در حال حاضر چند کمپانی رم های DDR5 خود را معرفی کرده اند. رم های DDR5 برای اولین بار در مادربردهای سری 600 اینتل پشتیبانی می شوند که با پردازنده های نسل دوازدهم آلدر لیک، به زودی در بازارهای جهانی خواهند بود. زمان خداحافظی با رم های DDR4 از یک سال دیگر فرا می رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها