اولین رم‌های DDR5 شرکت GALAX با همکاری شرکت LEGO رونمایی شده‌اند!

روند معرفی و عرضه رم های DDR5 کمپانی ها، حتی پیش از عرضه نسل دوازدهم اینتل آغاز شده است. این بار کمپانی GALAX پرده از رم های گیمینگ DDR5 خود برداشته و ظاهر متفاوت آنها با همکاری LEGO، کاربران را شگفت زده کرده است!

شرکت GALAX به کارت های گرافیک خود شهره است؛ اما این شرکت در بخش های دیگر از جمله حافظه های رم نیز مشغول به فعالیت است.

اولین رم‌های DDR5 شرکت GALAX با همکاری شرکت LEGO رونمایی شده‌اند!
اولین رم‌های DDR5 شرکت GALAX با همکاری شرکت LEGO رونمایی شده‌اند!

این شرکت به مانند چند کمپانی دیگر، پرده از اولین رم های DDR5 خود برداشته و ظاهر جذاب آنها، مورد توجه کاربران و رسانه ها قرار گرفته است. گلکس تا کنون جزئیات فنی دقیق این خانواده را اعلام نکرده است.

Gamer RGB DDR5 های شرکت GALAX با ظاهر لگو (LEGO) همراه بوده و این برای اولین بار در جهان است که یک شرکت سازنده سخت افزار برای حافظه های رم از چنین طراحی استفاده می کند.

این احتمال وجود دارد که رم های فوق با کمک شرکت LEGO طراحی شده باشند. رم های فوق در ابتدا تنها با فرکانس 4800 مگاهرتز همراه هستند. البته افزون بر GALAX چند شرکت دیگر نیز با فرکانس 4800 مگاهرتز اقدام به رونمایی از رم های DDR5 خود کرده اند که بدون شک در آینده افزایش پیدا می کند.

رم های Gamer RGB DDR5 های شرکت GALAX در ماژول های 8 تا 32 گیگابایتی تولید گشته و در ابتدا با کیت هایی در ظرفیت حداکثر 64 گیگابایت همراه خواهند بود. بر روی آنها شاهد استفاده از یک نوار LED RGB زیبا هستیم.

پلتفرم اینتل آلدر لیک برای اولین بار از رم های DDR5 پذیرایی می کند. بسیاری از شرکت ها کار را با فرکانس 4800 و 5000 مگاهرتز آغاز کرده اند. پردازنده های آلدر لیک و مادربردهای سری 600 از یک ماه آتی در بازارهای جهانی خواهند بود. البته باید گفت که تعدادی از مادربردهای فوق از رم های DDR4 نیز پشتیبانی خواهند کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها