کارت گرافیک ELSA RTX 3090 LC با خنک کننده عجیب و قیمتی عجیب‌تر!

مادامی که پای اورکلاک کارت‌های گرافیک فوق قدرتمندی مانند ELSA GeForce RTX 3090 به میان می آید، بدون شک استفاده از خنک کننده‌های ساده امکان پذیر نیست. در همین راستا شرکت ELSA با یک کارت گرافیک عجیب و جالب، موسوم به ELSA GeForce RTX 3090 LC آمده است که البته با توجه به قیمت تمام شده، خرید آن کار هر کسی نیست! با مازستا همراه باشید.

کارت گرافیک ELSA GeForce RTX 3090 LC محصول جدید این شرکت ژاپنی، از تراشه RTX 3090 بهره برده و دارای اورکلاک کارخانه است. این سازنده ژاپنی محدود، در بخش ظاهری عملکرد چندان مطلوبی نداشته است؛ کارت گرافیک ELSA GeForce RTX 30‌90 LC فاقد LED RGB بوده و حتی بدون آن نیز مورد خاصی برای بهبود ظاهر در آن دیده نمی‌شود. به واقع تمام تمرکز سازنده بر عملکرد بوده است.

ELSA RTX 3090 LC

این کارت گرافیک فاقد خنک کننده بادی است؛ اما خنک کننده مایع آن نیز به صورت AIO به کارت گرافیک متصل است. یک خنک کننده بزرگ 360 میلی متری با 3 فن 12 سانتی متری که با همکاری AlphaCool به تولید رسیده است.

به واقع می توان گفت که واتر کولر این کارت گرافیک پرچمدار ساخت AlphaCool است. یک بلوک کامل پوششی برای بخش GPU، حافظه و VRM استفاده شده است.

این بلوک با دو لوله به واترکولر متصل شده و به نظر می‌رسد ELSA RTX 3090 LC از یک PCB سفارشی با دو کانکتور برق 8 پین استفاده می کند.

بد نیست بدانید که این کارت 45 میلی متر ضخامت دارد (دو شیار) که شامل اندازه پمپ AlphaCool EISWOLF است که در کنار آن قرار دارد. و اما در بخش قیمت، باید گفت که این کارت گرافیک مورد ارزان قیمتی نخواهد بود.

ELSA RTX 3090 LC با قیمت 2275 دلار راهی بازار شده که بدون شک شما را برای خرید آن در برابر برندهای دیگر دودل خواهد کرد!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها