Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد

Escape Motions، به‌روزرسانی بزرگی از Rebelle 5 را برای نرم‌افزار نقاشی رسانه‌های طبیعی منتشر کرد و ادعا می‌کند که Rebelle را به اولین برنامه‌ای تبدیل کرده که به طور دقیق، روش ترکیب رنگدانه‌های دنیای واقعی را تکرار می‌کند. سیستم ترکیب رنگ مبتنی بر رنگدانه در Rebelle Pro، در نسخه‌ی جدید 150 دلاری نرم افزار، به همراه سیستم ارتقاء مقیاس تصویر مجهز به هوش مصنوعی NanoPixel و یک افزونه جدید Live Link فتوشاپ موجود است.

کاربران نسخه استاندارد 90 دلاری، بهبودهایی در آبرنگ، رنگ‌های روغنی و اکریلیک، سیستم جدید ضبط timelapse و گزینه‌ی بارگذاری چندین تصویر مرجع را دریافت می‌کنند.

Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد
Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد

رنگ مایع را در زمان واقعی کنترل کنید

Rebelle اولین بار در سال 2015 منتشر شد که رفتار رنگ دنیای واقعی را تقلید می‌کند. کاربران می‌توانند با Rebelle، جریان رنگ را در زمان واقعی کنترل کنند. به روزرسانی‌های اخیر، موتور impasto جدیدی را معرفی کرده که رفتار روغن‌های غلیظ و اکریلیک‌ها را بازسازی می‌کند. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند رفتار رسانه‌های خشک، از جمله مداد و پاستل را تقلید کند.

ویژگی‌های نسخه‌ پرو Rebelle

ویژگی اصلی نسخه 150 دلاری پرو Rebelle، سیستم جدید ترکیب رنگ است که از روش ترکیب رنگدانه‌های دنیای واقعی با دقت بیشتری تقلید می‌کند. همچنین سیستم جدید مبتنی بر فناوری Mixbox Secret Weapons ارائه شده که مدل ریاضی Kubelka-Munk ترکیب رنگدانه را در یک گردش کار RGB پیاده‌سازی می‌کند.

Escape Motions نرم افزار Rebelle را به عنوان اولین نرم افزار در جهان با ترکیب رنگ‌های فیزیکی واقعی بر اساس رنگدانه‌های سنتی در یک طیف رنگی RGB کامل توصیف می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین رنگ‌های از پیش تعیین شده‌ی جدیدی را معرفی کرده که از رنگدانه‌های واقعی مانند کادمیوم زرد و آلیزارین کریمسون تقلید می‌کنند و و مدیریت رنگ Rebelle برای پشتیبانی از اختلاط مبتنی بر رنگدانه، کاملاً به روز شده است.

از دیگر ویژگی‌های جدید نسخه‌ی Pro می‌توان به NanoPixel اشاره کرد که یک سیستم افزایش مقیاس تصویر آموزش‌دیده توسط یادگیری ماشین است. هنگامی که کاربران روی تصاویر زوم می‌کنند، به طور خودکار جزئیات از دست رفته پر خواهند شد و این امکان فراهم می‌شود تا نقاشی‌های خود را، 16 برابر بزرگتر بدون از دست دادن جزئیات برای چاپ Export کنید. از سوی دیگر کاربران حرفه‌ای، پلاگین جدید Connect را دریافت می‌کنند و پلاگین Live Link نیز امکان انتقال لایه‌های تصویر بین Rebelle و Photoshop را با یک کلیک امکان‌پذیر می‌کند.

Rebelle 5 و Rebelle 5 Pro با بهبودهایی در نقاشی دیجیتالی آبرنگ، رنگ روغن و اکریلیک

کاربران هر دو نسخه از نرم افزار، بهبودهایی در رنگ‌های آبرنگ، روغن و اکریلیک دارند. آبرنگ‌ها اکنون از دانه‌بندی پشتیبانی می‌کنند و از روشی تقلید می‌کنند که دانه‌های رنگدانه از شستشوی آبرنگ در دنیای واقعی ته‌نشین می‌شوند و بافت اضافی در خطوط رنگ ایجاد می‌کنند.

اکنون روغن‌ها و اکریلیک‌ها در یک ابزار رنگ آمیزی واحد شده‌اند و یک گزینه قلم موی MultiColored جدید دریافت می‌کنند که بارگذاری یک قلم مو مجازی با دو یا چند رنگ را ممکن می‌کند.

Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد
Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد

Rebelle 5 و Rebelle 5 Pro با قابلیت ضبط تایم لپس، تصاویر مرجع متعدد، بهبود گردش کار

از دیگر تغییرات می‌توان به سیستم ضبط تایم لپس جدید اشاره کرد که امکان ضبط فرآیند نقاشی و Export ویدیوی حاصل را با فرمت mp4 برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌کند.

علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند چندین تصویر را در پنل تصویر Rebelle’s Reference بارگذاری کنند، سپس آنها را در پنجره‌های شناور جداگانه باز کنند. از سوی دیگر کاربران می‌تواند تصاویر را برای بیننده زوم‌ کنند، بچرخاند یا ورق بزند. این به‌روزرسانی همچنین طرح‌بندی‌های رابط کاربری از پیش تعیین‌شده‌ای را برای استفاده در سیستم‌های دسکتاپ و تبلت‌ها معرفی می‌کند.

Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد
Escape Motions به تازگی Rebelle 5 را با قابلیت گسترده منتشر کرد

تغییرات دیگر شامل ویرایشگرهای داخلی برای تنظیمات قلم مو مانند Opacity، Brush Size و Tip Tilt بوده است. همچنین هنگام کار با مجموعه‌های رنگی، انتخاب‌ها و لایه‌ها، تعدادی بهبود گردش کار ارائه شده و گزینه‌های کنترلی جدید برای سیستم‌های پوشش مایع و رنگ مرطوب وجود دارد.

قیمت و دسترسی

Rebelle 5 برای سیستم‌عامل‌های Windows 10 به بالا و macOS 10.14 به بالا در دسترس است. لایسنس جدیدRebelle 5  حدود 90 دلار بوده و لایسنس جدیدRebelle Pro 5  حدوداً 150 دلار قیمت دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها