نتفلیکس بازی و انیمیشن Exploding Kittens را معرفی کرد

بازی کارتی Exploding Kittens قرار است در مه 2022 از پلتفرم نتفلیکس برای موبایل منتشر شود. از این بازی قرار است در سال 2023 یک سری انیمیشنی نیز  ساخته شود. همکاری نتفلیکس و Exploding Kittens یک برنامه در سبکی کاملا جدید توصیف شده است. این همکاری اولین باری است که نتفلیکس یک بازی و یک سری مشترک را از یک بازی مشترک می‌کند.

نتفلیکس بازی و انیمیشن Exploding Kittens را معرفی کرد
نتفلیکس بازی و انیمیشن Exploding Kittens را معرفی کرد

این سریال انیمیشنی قرار است برخی از بازیگران مطرح نتفلیکس را نیز از جمله Tom Ellis، Abraham Lim، Lucy Liu، Ally Maki، Mark Proksch و Sasheer Zamata در خود جای داده است. این برنامه در زمانی جای دارد که جنگ ابدی میان بهشت و جهنم حماسی می‌شود و هر دو خدا و شیطان در فرم گربه‌های خانگی به زمین فرستاده شده‌اند.

همانند به بازی اصلی، نسخه موبایل Exploding Kittens از شما می‌خواهد تا از انفجار بچه گربه‌ها جلوگیری کنید. این بازی دو کارت منحصر به فرد با عنوان‌های Flip Flop و Radar دارد که ترتیب کارت اندازی را برعکس می‌کند و بچه گربه بعدی را که منفجر می‌شود نشان می‌دهد. نتفلیکس قصد دارد تا در آینده کارت‌های بیشتری را به بازی اضافه کند تا طرفداران بتوانند با شخصیت‌های مورد علاقه خود از سریال بازی کنند. مشترکین سرویس نتفلیکس می‌توانند این بازی را بدون نیاز به پرداخت‌های اضافی یا درون برنامه‌ای تجربه کنند.

طبق نظر استودیوی سازنده Exploding Kittens نتفلیکس تنها استودیویی است که می‌تواند این عنوان را به یک بازی موبایل و سری انیمیشنی تبدیل کند. آنها از اینکه این بازی بعد از 6 سال به روش جدیدی عرضه می‌شود ابراز خوشحالی کرده‌اند.

بازی Exploding Kittens بعد از راه اندازی در Kickstarter در سال 2015 طرفداران زیادی جذب کرد. با هدف حمایت مالی 10000 دلاری آنها توانستند بیش از 8 میلیون جمع آوری کنند تا بازی را در 2016 منتشر کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها