بازی Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شد (به همراه تریلر)

قسمت دوم بازسازی Final Fantasy 7 با عنوان Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شد و در زمستان 2023 منتشر می‌شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

استریم سالگرد 25 سالگی بازی Final Fantasy 7 برای طرفداران این سری، سوپرایزهای زیادی از جمله بازسازی Crisis Core داشت. با این حال بزرگ‌ترین اعلامیه در این برنامه بازسازی قسمت دوم Final Fantasy 7 با عنوان Final Fantasy 7 Rebirth بود که در زمستان 2023 منتشر می‌شود.

تریلر کوتاه بازی، Cloud و Sephiroth را در کنار هم نشان می‌داد. Cloud درباره اینکه Sephiroth می‌خواهد حق تولد خود را پس بگیرد و با Genova حکومت کند صحبت می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که Cloud با تیفا درباره اینکه مردن او را دیده است و فکر می‌کند که او یک خائن است صحبت می‌کند. تریلر در ادامه جمله “واقعیت چیست و خیال چیست؟” را نشان می‌دهد که با توجه به وقایع قسمت اول بازی کاملاً منطقی است.

این تریلر همچنین Cloud و Zack را نشان می‌دهد که به سمت دروازه‌‌های Midgar می‌روند. در این راه مکالماتی بین آنها صورت می‌گیرد؛ ولی در نهایت، تریلر با عذرخواهی Cloud از Zack در حالی که به قسمتی از ساخته شدن Midgar نگاه می‌کنند تمام می‌شود.

اگرچه تماشای تریلر Final Fant‌asy 7 Rebirth طرفدارن را شوکه کرده‌ بود، اما چیزی که واقعا آنها را خوشحال کرد تاریخ انتشار زمستان 2023 برای این بازی بوده است. با Final Fantasy 16 در تابستان و Final Fantasy 7 Rebirth در زمستان سال 2023 قرار است سال بزرگی برای طرفداران این سری باشند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth تنها اعلامیه هیجان‌انگیز این برنامه نبود. در این برنامه همچنین خبر دادند که بازی Crisis Core هم در کنار Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion بازسازی می‌شود. بهتر از همه این بوده که این بازی قرار است که امسال منتشر شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مورد این تریلر با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها