کارت گرافیک AMD Radeon RX 6900 XT بخرید و بازی جایزه بگیرید

شرکت AMD برای کارت گرافیک AMD Radeon RX 6900 XT یک جشنواره جذاب را در نظر گرفته است. جشنواره خرید کارت های گرافیک رده بالا و پرچمدار با بازی های رایگان.

شرکت AMD به تازگی اعلام کرده است که طی برنامه GPU Game Bundles، به خریداران کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT، بازی هایی را به صورت رایگان ارائه می دهد. خریداران تمامی کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT می توانند به صورت رایگان دو بازی جدید و مشهور Far Cry 6 و Resident Evil Village را به عنوان هدیه دریافت کنند.

کارت گرافیک AMD Radeon RX 6900 XT بخرید و بازی جایزه بگیرید
کارت AMD Radeon RX 6900 XT بخرید و بازی جایزه بگیرید

شرکت AMD در سال های اخیر برنامه GPU Game Bundles را برای گیمرها و کاربران معرفی کرده بود که طی آن کاربران پس از خرید یکی از کارت های گرافیک، می توانستند یک بازی را به صورت دلخواه و به صورت رایگان دریافت کنند.

قیمت این بازی ها 40 تا 100 دلار بوده و هست. این برنامه به دلیل کمبود کارت های گرافیک قطع شده بود. دیگر نیازی به ارائه هدیه از سوی AMD برای خرید کارت های گرافیک نبود.

اما حالا این شرکت تصمیم گرفته است تا برنامه GPU Game Bundles را بار دیگر ارائه کرده تا بدین ترتیب فروش کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT را افزایش دهد. در این بخش تنها مدل های Radeon RX 6900 XT در این باندل حضور دارند.

قیمت هر یک از آنها حداقل بالای 1000 پوند/دلار است. این بسته نرم افزاری همچنین در اختیار خریداران سیستم هایی با پردازنده Ryzen 3000/5000 و پردازنده های گرافیکی سری Radeon RX 6000 قرار می گیرد.

متاسفانه AMD این برنامه را تنها برای خریداران کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT در نظر گرفته و مدل های پایین تر شامل آن نمی شوند. شرکت AMD در یک سال اخیر کار چندانی را برای رفع کمبود موجودی کارت های گرافیک نکرده است؛ حتی از ارائه مدل های ماینینگ نیز اجتناب کرده و نتوانست میزان تولید را بالا ببرد.

به هر حال کاربران ترجیح می دهند که قیمت تمام شده کارت های گرافیک کاهش پیدا کرده و این مسئله برای آنها از ارائه باندل با بازی های رایگان بهتر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Blender Everything Nodes

Blender Everything Nodes

بالاخره بعداز یکسال انتظار، تقریبا همزمان با سالروز معرفی Blender 2.8، پروژه Blender Everything Nodes به ثمر نشست و اولین تجربه آن منتشر شد. Blender

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها