سونی نسخه‌ای جدید از کنسول PlayStation 5 را عرضه می‌کند

یک خبر جالب توجه در مورد کنسول سونی PlayStation 5 آن را به تیتر رسانه‌ها تبدیل کرد. شرکت سونی قصد دارد تا به زودی تولید مدل جدیدی از PS5 را آغاز کند که دارای بهبودهایی به نسبت نسخه کنونی است. با نسخه جدید آشنا شوید.

کنسول PlayStation 5
کنسول PlayStation 5

کنسول PlayStation 5 جدید

در همین ابتدا باید بگوییم که اشتباه نکنید؛ خبری از نسخه Slim نبوده و احتمالاً دست کم تا یک سال آینده سونی قصد ندارد تا نسخه اسلیم از پلی استیشن 5 را به تولید برساند. اما نسخه جدید نیز ویژگی‌هایی را به همراه دارد. سونی به طور رسمی تأیید کرده است که به زودی نسخه‌های جدیدی از پلی استیشن 5 را به تولید می‌رساند.


در نسخه جدید شاهد کاهش وزن هستیم. پلی استیشن جدید (با کد CFI-1100B) تا 300 گرم از پلی استیشن کنون (با کد CFI-1000B) سبک‌تر است. این کنسول که از وزن کمتری برخوردار است، جایگزین نسخه‌های کنونی می‌شود. اما یک نکته در این بخش مبهم است؛ سونی چگونه وزن PS5 را تا 300 گرم کاهش می‌دهد؟ این سؤالی است که در حال حاضر جوابی برای آن نداریم.

کنسول PlayStation 5
کنسول PlayStation 5

نکته بعدی در مورد کنسول PS5 جدید، استفاده از یک پیچ جدید برای پایه است. بسیاری از کاربران از عملکرد و کیفیت پیچ پایه که در زیر کنسول نصب می‌شود شکایت دارند. در نتیجه سونی برای بهبود این بخش از یک پیچ جدید استفاده می‌کند. پایه PS5 در بسته بندی آن قرار داشته و برای کاربرانی است که علاقه دارند کنسول خود را بر روی پایه مشکی رنگ خود نصب کنند.
در حال حاضر PS5 در بازار ایران با قیمتی بالا به فروش می‌رسد که بسیار گران‌تر از قیمت جهانی آن است. به هر حال این نسخه بهبودهایی را به همراه دارد که به شما هم توصیه می‌کنیم تا در انتظار نسخه جدید PS5 باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها