انویدیا آپدیت جدید GeForce RTX 3080Ti/3060 را برای رفع مشکل تصویر منتشر کرد

آیا شما هم از کارت های گرافیک GeForce RTX 3080Ti/3060 استفاده می کنید؟ پیشنهاد می کنیم که اگر از دو کارت گرافیک فوق از برند انویدیا استفاده کرده و یا قصد خرید آنها را دارید، این مطلب را از دست ندهید. با مازستا همراه باشید.

تفاوتی نمی کند که با سیستم خود بازی کرده و یا به رندرینگ و برنامه های تولید محتوا مشغول باشید؛ در برخی موارد ایراداتی هر چند جزئی و یا حتی کلی در سخت افزارها دیده می شوند که کمپانی های سازنده به وسیله آپدیت های سطح فریمور (Firmware) آنها را برطرف می کنند.

انویدیا آپدیت جدید GeForce RTX 3080Ti/3060 را برای رفع مشکل تصویر منتشر کرد
انویدیا آپدیت جدید GeForce RTX 3080Ti/3060 را برای رفع مشکل تصویر منتشر کرد

در مورد تو کارت گرافیک GeForce RTX 3080Ti و GeForce RTX 3060 نیز داستان به همین منوال است. چندی است که کاربران در برخی فروم ها از مشکلات تصویر در دو کارت گرافیک GeForce RTX 3080Ti و GeForce RTX 3060 شکایت داشتند.

این مشکل زمانی پدیدار می شد که کاربران از درگاه DisplayPort برای اتصال دو کارت گرافیک مورد نظر به مانیتور استفاده می کردند. قطعی و میوت شدن تصاویر دو مشکلی بود که تعداد زیادی از خریداران GeForce RTX 3080Ti و GeForce RTX 3060 با آن مواجه شده بودند.

به شکلی عجیب تنها خریداران این دو کارت گرافیک از مشکل قطع شدن تصاویر با درگاه دیسپلی پورت شکایت داشته و دیگر کاربران با مدل های دیگر، مشکل مشابه ای را تجربه نکرده بودند. به همین منظور انویدیا در روز گذشته بدون سر و صدای رسانه ای، یک آپدیت سطح فریمور را برای دو کارت گرافیک مورد نظر منتشر کرد.

پس از نصب این آپدیت، مسئله DisplayID که عمدتا پس از بوت شدن سیستم رویت می شد، با دو کارت گرافیک GeForce RTX 3080Ti و GeForce RTX 3060 برطرف می شود. انویدیا از تمامی کاربران درخواست کرده است که هرچه سریع تر این آپدیت را نصب کنند. در ماه های اخیر درخواست های بسیاری از انویدیا مبنی بر تولید یک نرم افزار، به منظور آپدیت خودکار بایوس کارت های گرافیک ارائه شده است. بسیاری از کاربران خواهان ایجاد یک نرم افزار واحد برای دریافت آپدیت های سطح بایوس و نصب آنها هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها