ماشین‌های جدید در راه Gran Turismo 7

بازی Gran Turismo 7 هنوز در حال گسترش است و شاهد بروز رسانی‌های منظم است. در توییت جدیدی از تهیه کننده بازی، Kazunori Yamauchi متوجه شده‌ایم که یک سری ماشین جدید به زودی به بازی اضافه می‌شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

او در این توییت گفته است که بروز رسانی جدیدی هفته آینده به بازی می‌آید و در ادامه عکسی را که سه ماشین را نشان می‌دهد گذاشته است. طبق گزارش VGC، سرورهای Gran Turismo 7 در 25 آوریل برای بروز رسانی خاموش می‌شوند،‌ پس به احتمال زیاد افزودنی‌های جدید در راه بازی است.

ماشین‌های جدید در راه Gran Turismo 7
ماشین‌های جدید در راه بازی Gran Turismo 7

طرفداران تیز چشم نیز پیشنهاد کرده‌اند که سه ماشین در عکس، Subaru BRZ ZD8، Subaru BRZ GT300 و Suzuki Cappuccino است. البته هنوز مشخص نیست که این سه ماشین تنها ماشین‌های بروز رسانی بعدی هستند یا نه.

در بیانیه دیگری Yamauchi به مشکلات سخت‌تر شدن بازی اشاره کرد،‌ مخصوصا از آنجایی که جایزه مسابقات کاهش یافته است. خاموشی 24 ساعته سرورهای بازی هم برای بازیکنان مشکل شده است، چراکه برای بازی کردن اتصال آنلاین یک نیاز است.

بعد از خاموشی سرور، Yamauchi به طرفداران اطمینان داد که اتومبیل‌های جدید به همراه پیست‌های مسابقه جدید به زودی به بازی اضافه می‌شوند و هدیه‌ 1 میلیون اعتبار درون بازی به همه بازیکنان به دلیل خاموشی سرورها داده می‌شود. این هدیه معادل 15 دلار است.

متاسفانه، بازی Gran Turismo 7 یکی از کم نمره‌ترین بازی‌های سونی است. کاربران در متاکریتیک به این بازی امتیاز 2.0 را داده‌اند. در مقابل منتقدان از بازی نسبتا راضی بوده‌اند و در نهایت نمره بازی از نظر منتقدان 87 است.

Yamauchi تا به حال نشان داده است که GT7 پشتیبانی بسیار خوبی دارد و بروز رسانی‌های خوبی را برای یک بازی با سرویس زنده منتشر می‌کند. این بروز رسانی‌ها شامل پاداش‌ها، ایونت‌ها و تخفیفات ماشین‌ها می‌شود که به نظر توجه طرفداران را به خوبی جلب می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها