شرکت HP کامپیوتر گیمینگ Omen 45L ATX با یک خنک کننده نوآورانه در CES 2022 رونمایی کرد

شرکت HP هم با آخرین محصولات و دستاوردهای خود به نمایشگاه CES 2022 آمده است. یک کیس حرفه ای با نام Omen 45L ATX که از سری خانواده گیمینگ شرکت اچ پی بوده و دارای یک ویژگی منحصر به فرد است. با مازستا همراه باشید.

شرکت HP کامپیوتر گیمینگ Omen 45L ATX با یک خنک کننده نوآورانه در CES 2022 رونمایی کرد

شرکت HP در CES 2022 با چندین محصول جذاب از جمله کیس گیمینگ Omen 45L ATX آمده است. Omen 45L در نگاه نخست یک کامپیوتر گیمینگ ساده به نظر می رسد که مانند تمام کامپیوترهای مخصوص بازی دیگر بوده و از سخت افزارهای روز استفاده می کند. اما باید گفت که کامپیوتر گیمینگ Omen 45L ATX یک تفاوت آشکار با محصولات مشابه دارد.

برای سال های طولانی کمپانی های سازنده کیس و کامپیوتر به دنبال ارائه راه حل هایی برای خنک سازی بهینه بودند که بتوانند بدین ترتیب جلوی گرمای سنگین قطعات سخت افزاری پرچمدار را بگیرند.

به هر حال راه حل های متفاوتی در این زمینه ارائه شده است که از خنک کننده بادی گرفته تا مایع را پوشش می دهد. اما کیس گیمینگ و رندرینگ Omen 45L ATX دارای موردی فراتر از این ها است.

این کامپیوتر رویکردی منحصر به فرد برای خنک نگه داشتن کامپیوتر را ارائه می دهد. در بالای کابینت جدید Omen 45L ATX یک محفظه برودتی سفارشی قرار دارد. این دستگاه قادر است از خنک کننده های مایع AiO تا قطر 360 میلی متر پشتیبانی کند.

شرکت HP بر روی محفظه بالایی آن نام «محفظه کریو» را نهاده است. کریو به صورت کامل از تمام کیس جدا بوده و وظیفه دارد تا هوای سرد بیرون را به درون کیس هدایت کند.

شرکت HP کامپیوتر گیمینگ Omen 45L ATX با یک خنک کننده نوآورانه در CES 2022 رونمایی کرد
شرکت HP کامپیوتر گیمینگ Omen 45L با یک خنک کننده نوآورانه در CES 2022 رونمایی کرد

بدون شک هوای بیرون از هوای داخل کیس خنک تر است. در صورتی که حجم زیادی از هوا به وسیله اکوسیستم کریو به طور دائم وارد کیس شده و از پایین آن خارج شود، دمای قطعات نیز کاهش خواهد یافت.

به گفته HP کامپیوتر گیمینگ Omen 45L ATX دمای پردازنده را 6 درجه سانتی گراد کمتر از دیگر کیس ها نگاه می دارد. این کامپیوتر به کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3090، پردازنده Intel Core i9-12900K و 2 ترابایت حافظه SSD M.2 مجهز شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها