پلاگین GeoTracker برای After Effects 2023.1 منتشر شد

KeenTools به تازگی پلاگین GeoTracker را برای نرم افزار After Effects 2023.1 منتشر کرده است. این نسخه در واقع جدیدترین پلاگین ردیابی اشیاء سه بعدی real-time برای نرم افزار Adobe است. با مازستا همراه باشید تا به جزییات این بروزرسانی بپردازیم.

این به‌روزرسانی یک مدل سر انسان را اضافه کرده که روند ردیابی چهره بازیگر را ساده می‌کند. به علاوه یک سیستم پوشش سطحی جدید برای کنترل بخش‌هایی از مدل سه بعدی، ارائه شده است.

به طور کلی GeoTracker برای After Effects در نظر گرفته شده است تا کارهای روزمره ردیابی حرکت را برای هنرمندان VFX و موشن گرافیک و همچنین حرکت دهنده‌های متخصص در دسترس قرار دهد.

 این افزونه از یک گردش کار بصری استفاده می‌کند تا کاربران با کلیک بر viewport بتوانند یک شی ردیابی را پین کنند. برای اصلاح، هنرمندان می‌توانند از ماسک‌های دوبعدی برای حذف قسمت‌هایی از قاب که توسط اشیاء پیش‌زمینه مسدود شده‌اند، استفاده کنند.

GeoTracker حرکت جسم را در طول فیلم بازسازی می‌کند در نتیجه هم یک مسیر دوبعدی ایجاد می‌کند که می‌تواند مستقیماً در After Effects استفاده شود و هم یک مسیر سه بعدی برای استفاده در برنامه‌های دیگر ایجاد خواهد شد.

GeoTracker برای After Effects 2023.1 یک نمونه اولیه داخلی سر انسان را اضافه می‌کند که امکان ردیابی چهره بازیگران را بدون نیاز به وارد کردن مدل سر سه بعدی سفارشی شما فراهم می‌کند. همچنین یک نوع ماسک جدید به نام Surface Mask وجود دارد که برای حذف بخش‌هایی از مدل از یک مسیر استفاده می‌شود. کاربران همچنین می‌توانند هر یک از موارد اولیه داخلی، از جمله هد را در قالب OBJ یا FBX صادر یا export کنند.

سیستم مورد نیاز، قیمت و تاریخ انتشار

پلاگین GeoTracker برای After Effects با نسخه After Effects 17.0 به بالا در ویندوز 64 بیتی و macOS سازگار است. نسخه مک  آن نیز از مک‌های اپل سیلیکون پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار فقط به صورت اجاره‌ای در دسترس بوده و اشتراک‌ها نیز امکان دسترسی به GeoTracker برای Nuke را فراهم می‌کنند. هزینه اشتراک فریلنسر انفرادی 18 دلار در ماه یا 179 دلار در سال بوده و هزینه اشتراک نسخه استودیو 499 دلار در سال است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها