استودیو Riot دو بازی جدید League of Legends منتشر کرده است

در مراسم Riot Forge که به تازگی برگزار شد دو بازی جدید League of Legends را در یک ارائه ویدیویی دیدیم که در 16 نوامبر منتشر شد. Riot Forge یک برنامه از Riot Games است که بر همکاری این استودیو با استودیو‌های خارجی برای تولید محتوای League of Legends است. این شرکت به تازگی از انتشار Ruined King: A League of Legends Story و Hextech Mayhem: A League of Legends Story خبر داد.

Ruined King یک بازی نقش آفرینی تک نفره است که توسط Airship Syndicate ساخته شده است. این سازنده بیشتر برای عناوین Battle Chasers: Nightwar و Darksiders Genesis شناخته شده است.

استودیو Riot دو بازی جدید League of Legends منتشر کرده است
استودیو Riot دو بازی جدید League of Legends منتشر کرده است

بازی در دو بخش Runeterra جای گرفته است که Bilgewater و Shadow Isles نام دارد. اولی شهری است روی دریا و دومی سرزمینی است که در مه مرموز نفرین و فساد پوشیده شده است. بازیکنان گروهی از قهرمانان محبوب از League of Legends را تشکیل می‌دهند تا یک تهدید مشترک را خنثی کنند.

یک نسخه دیجیتال دیلوکس از Ruined King وجود دارد که شامل مجموعه‌ای از اسکین‌ها و یک بسته اولیه برای شروع است. بازیکنان همچنین می‌توانند در این نسخه کلکسیونی یک کتاب هنری، طرح انحصاری، موسیقی متن، نقشه پارچه‌ای و یک لیوان همراه با دفترچه یادداشت را دریافت کنند. همچنین افرادی که بازی را ظرف 30 روز پس از انتشار خریداری کنند،‌ می‌توانند شمشیر Manamune را برای Yasuo دریافت کنند.

بازی Ruined King قرار است برای نینتندو، PC، PS4 و Xbox One عرضه شود. در آینده نیز این بازی قرار است برای Xbox Series S|X و PS5 نیز منتشر شود و خریداران نسل قبل این کنسول‌ها می‌توانند آن را به صورت رایگان ارتقا دهند.

Hextech Mayhem نیز یک بازی دونده توسط استودیو Choice Provisions است. Hextech Mayhem مانند Ruined King در دنیای League of Legeds جای می‌گیرد و بازیکنان را پرش‌ها و حملات و موزیک تحریک به بازی می‌کند. این بازی نیز قرار است برای نینتندو و PC منتشر شود. همچنین به زودی این بازی به بازی‌های نتفلیکس که در مازستا به آنها اشاره کرده‌ایم برای موبایل اضافه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها