از جدیدترین قهرمان بازی League of Legends رونمایی شد

بازیکنان League of Legends ارتش بزرگی از قهرمانان را در دسترس خود دارند. برای کسانی که چیزی درباره این بازی MOBA نمی‌دانند، قهرمانان در این بازی شخصیت‌های قابل بازی هستند که هر چند وقت یکبار به مجموعه آنها اضافه می‌شود. در ادامه با مازستا همراه باشید تا با جدیدترین قهرمان بازی League of Legends آشنا شوید.

Riot Games به تازگی جدیدترین قهرمان را برای اضافه کردن به مجموعه خود نشان داده است. Renata Glasc جدیدترین قهرمان است که تعداد قهرمان‌ها را به 159 می‌رساند. این قهرمان جدید قرار است در پچ 12.4 به بازی اضافه شود.

از جدیدترین قهرمان بازی League of Legends رونمایی شد
از جدیدترین قهرمان بازی League of Legends رونمایی شد

Renata قرار است یک شخصیت مهم در بازی باشد. مبهم به همراه یک تکنولوژی پیشرفته و او قصد دارد تا از مرز Zaun فراتر برود. همه این چیزها به لطف پیشبینی و تیزفهمی او است.

قابلیت‌های او نیز شامل موارد زیر می‌شود:

حملات معمولی Renata دشمنانش را علامت گذاری می‌کند و آسیب قابل قبولی به آنها می‌دهد. حملات همراهان او بعد از علامت گذاری اتفاق می‌افتد تا آسیب بیشتری وارد کند. او همچنین می‌تواند یک موشک از بازوی روباتیک خود ارسال کند که به اولنی دشمن در دید برخورد می‌کند. او می‌تواند توانایی خود را برای پرتاب دشمن در جهت هدف مجدد فعال کند تا به دشمنان آسیب برساند.

رناتا می‌تواند یک قهرمان را به همراه خود با سرعت به سمت دشمن بکشاند. اگر آن قهرمان بتواند قهرمان دشمن را شکست دهد، سرعت آنها برای مدتی افزایش می‌یابد. اگر آن قهرمان بمیرد در حالی که کمک رناتا هنوز فعال است،‌ سلامت او به طور کامل تنظیم می‌شود،‌ ولی بعد از 3 ثانیه شروع به سوختن می‌کند. او فقط در صورتی می‌تواند جلوی سوختن را بگیرد که یک قهرمان دشمن را قبل از مرگ شکست دهد.

رناتا همچنین موشک دیگری دارد که با آن می‌تواند از متحدان خود دفاع کند و دشمنان را کند کند. این موشک‌ها نیز بر اطراف خود قهرمان تاثیر می‌گذارند و انفجاری را در محدوده اعمال می‌کنند.

بازیکنان می‌توانند این قهرمان را با پچ جدید بازی امتحان کنند و نظر خود را درباره او بگویند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها