بازی League of Legends بازیکنان بیشتری نسبت به کاربران فعال استیم دارد

بازی League of Legends به تازگی گزارشی از تعداد بازیکنانش منتشر کرده است که از کاربران فعال استیم خیلی بیشتر است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این روزها بازی League of Legends از نظر خیلی‌ها مرده است، ولی این موضوع هرگز حقیقت نداشته است. حالا که Riot Games یک آمار از تعداد بازیکن‌های این بازی منتشر کرده است، می‌توان فهمید که این بازی از همیشه زنده‌تر است. طبق توییتی از Riot Games این بازی تا اکتبر 180 میلیون بازیکن داشته است و هنوز هم در حال رشد است.

بازی League of Legends بازیکنان بیشتری نسبت به کاربران فعال استیم دارد

چیزی که خیلی‌ها متوجه آن نشدند این است که این تعداد بازیکنان مربوط به تمام بازی‌های سری League of Legends و دنیای آن است. Riot Games از میزان دقیق بازیکنان در هر بازی اطلاعی نداده است و به نظر در آینده هم قرار نیست چنین اطلاعاتی فاش شود.

بازی‌هایی که شامل این اعداد می‌شوند League of Legends، League of Legends: Wild Rift، Legends of Runeterra، Teamfight Tactics و Fight for the Golden Spatula می‌شود که همگی در دنیای League of Legends قرار دارند. به طور خلاصه این اعداد شامل بازی ولورانت نمی‌شوند.

League of Legends: Wild Rift بخش بزرگی از این بازیکنان را در بر گرفته است. این بازی یک نسخه موبایلی از LoL است که توسط Tencent در جهان و از همه مهم‌تر چین منتشر شده است.

برخی از ناشران نیز چنین ارقامی را منتشر کرده‌اند که شامل تاریخ بازی‌های آن می‌شود، ولی Riot Games چنین کاری نکرده است و این ارقام مربوط به بازیکنانی است که در ماه گذشته حداقل یکی از بازی‌های سری LoL را بازی کرده‌اند که این موضوع را شگفت انگیزتر می‌کند.

حتی اگر بازیکنانی باشند که دو یا چند نسخه از بازی‌های LoL را در ماه بازی می‌کنند و حتی اگر آمار موبایل‌ها بیشترین سهم را داشته باشد، این ارقام همچنان شگفت انگیز هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها