غولی به نام Lenovo GeForce RTX 4090 Legion از لنوو

موتور Thea Render

موتور Thea Render با معرفی پلاگین جدید خود برای نرم افزار SketchUp و Rhino قصد دارد تا کاربران این بخش را نیز به سمت خود

ادامه مطلب »

نظرتان در مورد یک غول 4 اسلاتی به نام Lenovo GeForce RTX 4090 Legion چیست؟ آیا شایعات پیرامون این کارت گرافیک صحت دارند؟ با مازستا همراه باشید.

در ماه های اخیر دیدیم که برای اولین بار، شرکت Lenovo پا به عرصه تولید کارت های گرافیک گذاشت؛ البته یادآور می شویم که کارت های گرافیک لنوو تنها در سیستم های آماده این شرکت نصب و به فروش می رسند. این بار اما به نظر می رسد که لنوو برای این حوزه خواب های بیشتری دید!

کارت گرافیک Lenovo GeForce RTX 4090 Legion با اشغال 4 اسلات؟!

پیش از هر چیز یادآور می شویم که برخی از رسانه های اروپایی به Lenovo Ge‌Force RTX 4‌090 Legion لقب آجر را دادند! این روزها در چند خبر شاهد انتشار تصاویر کارت های گرافیک سری GeFor‌ce RTX 4000 بوده ایم؛ Len‌ovo GeForce RTX 4090 Legion هم از جمله آنها است.

Lenovo GeForce RTX 4090 Legion

در ابتدا نمی توانستیم صحت این خبر را در مازستا تایید کنیم اما با گذشت زمان و انتشار تصاویر بیشتر، برای ما محرز شد که این تصاویر به واقع به پرچمدار و لژیونر بعدی لنوو تعلق دارند.

تصاویری که منتشر شد از کارت گرافیک Lenovo Ge‌Force RTX 4090 Legion در یک کیس با لوگوی LEGION است. همچنین در بهترین تصویر می بینیم که غول 4 اسلاتی لنوو از از یک کانکتور 12VHPWR برای تامین نیروی مورد نیاز خود استفاده می کند. فونت قابل مشاهده نیز با طراحی لوگوی به روز شده RTX 40 مطابقت دارد.

RTX 4090 مدل پرچمدار سری آینده است که ظاهراً مجهز به پردازنده گرافیکی AD102 و 16384 هسته CUDA است. این کارت دارای 24 گیگابایت حافظه GDDR6X و TDP در 450 وات است.

تصاویر هیت سینک های این کارت گرافیک که کمی بعد منتشر شدند، به ما نشان می دهند که Lenovo GeForce RTX 4090 Legion در مادربردها بین 3.5 تا 4 اسلات را اشغال خواهد کرد. کولری با ضخامت بالا و سه فن.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها