تبدیل چند خط به مدل سه بعدی متحرک

در این ویدیو با یکی از سایت های جذاب و البته رایگان هوش مصنوعی آشنا خواهیم شد. در این سایت میتوانید عملیات تبدیل چند خط به مدل سه بعدی متحرک را در چند دقیقه به راحتی انجام دهید

برای تبدیل خط به مدل سه بعدی متحرک میتوانید از سایت Monstermash.zone استفاده نمایید. این سایت که با هوش مصنوعی خود به راحتی چند کلیک میتواند خطوط ترسیمی شما را به یک مدل سه بعدی کامل تبدیل نماید.

در این بخش روشهای بسیار جالبی برای ترسیم دست و پا و بخش های قرینه، بخش های متصل به بدن و بدن یکپارچه و دیگر قسمت ها تدارک دیده شده است.

تبدیل چند خط به مدل سه بعدی متحرک با هوش مصنوعی
تبدیل چند خط به مدل سه بعدی متحرک با هوش مصنوعی

بعد از تبدیل خطوط به مدل سه بعدی ، نوبت به ریگ و متحرک سازی آن می رسد. در بخش سوم میتوانید با درج مارکر های دلخواه به عنوان استخوان بندی مدل، می توانید ریگ کاراکتر یا مدل خود را به سادگی با ماوس انجام دهید.

کنترل وزن در این بخش به عهده هوش مصنوعی بوده و میران وابستگی نقاط به Bone های درج شده همگی به صورت خودکار کنترل می شود.

نتیجه کار تبدیل خطوط به مدل سه بعدی متحرک شاید ابتدایی به نظر برسد اما با چند دقیقه زمان و کار با آن و ویرایش نهایی در نرم افزار های استودیوی سه بعدی میتوانید به راحتی از قابلیت های بی نظیر و راحت این سایت استفاده نمایید.

بعد از اتمام کار و تبدیل به مدل سه بعدی متحرک، نوبت انتقال به نرم افزار استودیوی سه بعدی شماست. هم میتوانید مدل و هم میتوانید مدل و تکسچر و انیمیشن تولید شده را انتقال دهید و به راحتی استفاده نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها