فیلم Morbius تاخیر خورد!

بیماری کرونا در طول این چند سال در کنار مشکلات عمومی آسیب‌های زیادی به صنعت‌های مختلف از جمله سینما و بازی‌ سازی زده است. استودیوها بدون هیچ روشی برای پخش فیلم‌های خود مجبور به تعویق انداختن آنها به صورت متوالی می‌شدند. استودیوهای مثل برادران وارنر تصمیم گرفتند تا فیلم‌های خود را سرویس‌های استریمی مثل HBO Max منتشر کنند. یکی از فیلم‌ هایی که بیشترین تاخیر را در این مدت تجربه کرده است، Morbius مارول بود که هم اکنون دوباره به تعویق افتاده است. با مازستا همراه باشید تا تاریخ جدید اکران این فیلم را بررسی کنیم.

فیلم Morbius تاخیر خورد!
فیلم Morbius تاخیر خورد!

فیلم موربیوس قرار بود تا در 28 ژانویه 2022 در سینماها اکران شود و در حالی که کمتر از یک ماه تا عرضه آن باقی مانده بود، تاخیر این فیلم اعلام شد. طبق اعلامیه رسمی تاریخ جدیدی برای این فیلم در نظر گرفته شده است که آن را تا 1 آوریل 2022 به تعویق می‌اندازد. با این اعلامیه جدید، فیلم موربیوس چهار بار تاخیر خورده است.

اگر 1 آوریل بالاخره تاریخ رسمی عرضه Morbius باشد این فیلم بیش از یک سال به تعویق افتاده است. این فیلم در ابتدا قرار بود در مارس 2021 اکران شود. بعد از آن به اکتبر منتقل شد،‌ سپس به 21 ژانویه و بعد از آن یک هفته دیگر هم تاخیر خورد و به 28 ژانویه رسید. دلیل این تاخیر اخیر فیلم مشخص نشده است، ولی به احتمال زیاد سونی نسبت به آخرین افزایش همه گیری در دنیا کمی نگران شده است. در این مواقع ممکن است که سینماها بسته شوند یا به مراتب کمتر شلوغ شوند که به نفع سونی نیست.

آخرین تاخیر موربیوس قرار است طرفداران مارول را بیش از 2 ماه دیگر منتظر بگذارد تا زمان و مکان وقوع داستان فیلم را بفهمند. به جز اینکه این فیلم اثر سونی و مارول است، هیچ موارد خاصی در تریلر مشاهده نکرده‌ایم. البته می‌دانیم که شخصیت کرکس مایکل کیتون که در گذشته بخشی از MCU بوده است در این فیلم حضور دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها