یکی از موسسان استودیو Playground Games این استودیو را پس از 12 سال ترک کرد

استودیو Playground Games به یکی از بزرگ‌ترین استودیوهای زیر مجموعه مایکروسافت تبدیل شده است. این استودیو هنوز به پای Mojang نمی‌رسد، ولی نمی‌توانید Playground را به خاطر ساختن Forza Horizon 5 که بهترین بازی ریسینگ در بازار است نادیده بگیریم. متاسفانه امروز Playground رهبر خود را از دست می‌دهد.

یکی از موسسان استودیو Playground Games این استودیو را پس از 12 سال ترک کرد
یکی از موسسان استودیو Playground Games این استودیو را پس از 12 سال ترک کرد

Gavin Raeburn، بنیانگذار استودیو Playground و مدیر این استودیو در 12 سال گذشته تصمیم گرفته است تا کناره گیری کند. Raeburn شرکت Playground Games را به همراه Trevor Williams در سال 2009 پس از کار کردن در Codemasters بر روی عناوین مسابقه‌ای مانند Dirt و Grid تاسیس کرد. آنها معتقد بودند که کار بهتری را نسبت به Codemasters انجام می‌دهند و Forza Horizon را ساختند، فرانچایزی که به تازگی پنجمین نسخه خود را معرفی کرده است. ترور ویلیامز قرار است جایگزین او به عنوان رئیس استودیو شود.

آلن هارتمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که “پس از 12 سال کار بر روی پنج بازی Forza Horizon، گوین ریبورن قرار است استودیو خودش را ترک کند.” او در ادامه به جایگزینی ترور ویلیامز نیز اشاره کرد.

استودیو Playground در حال حاضر روی ریبوت بازی Fable کار می‌کند، فرنچایزی که توسط استودیو Lionhead شروع شد. مایکروسافت اخیرا اعتراف کرده است که مدیریت استودیو Lionhead یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات این شرکت در صنعت بازی بوده است. به گفته شانون لوفتیس این استودیو پس از اینکه فرنچایز Fable را به طور قابل توجهی از آنچه Fable  1 و 2  را محبوب کرده بود منحرف کرد، بسته شد.

زمانی که حرف از راه اندازی مجدد این فرانچایز شد، Playground games با اینکه سخت مشغول Forza Horizon 5 بود داوطلب شد. بازی Forza Horizon 5 تا به امروز یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ بازار بوده است که طرفداران زیادی را دریافت کرده است. همانطور که در مازستا اعلام کرده بودیم این بازی حتی پتانسیل برنده شدن جایزه بهترین بازی سال را داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Chaos Group Chaos Vantage

Chaos Vantage

شرکت Chaos Group از  Chaos Vantage رونمایی کرد. این محصول جدید ابزاری جهت مرور و نمایش فایل های صحنه های VRay بزرگ به صورت Realtime

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها