اولین بسته‌الحاقی داستانی Dying Light 2 تا سپتامبر تاخیر خورد

استودیو Techland به تازگی خبر داده است که اولین گسترش داستانی بازی Dying Light 2 دیگر در ماه ژوئن عرضه نمی‌شود و در عوض به سپتامبر منتقل شده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

Techland از طرفداران خود خواسته است تا کمی بیشتر صبر کنند. همانطور که در مازستا اشاره کرده بودیم توسعه دهندگان Dying Light 2 قبل از انتشار بازی نقشه راهی را برای ادامه توسعه بازی منتشر کردند که در آن اولین گسترش داستانی بازی را برای ماه ژوئن که تنها چهار ماه پس از راه اندازی بازی بود نشان می‌داد.

با این حال همه چیز به آن صورتی که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت و استودیو Techland تایید کرده است که اولین گسترش داستانی بازی Dying Light 2 به زمان بیشتری برای آماده شدن نیاز دارد.

درباره این گسترش هم هنوز اطلاعات زیادی در دسترس نیست. این استودیو در گذشته خبر داده بود که وقایع این گسترش داستانی بعد از داستان اصلی نیست و درواقع در کنار داستان اصلی اتفاق می‌افتد. با این حال، تیم توسعه دهنده بازی در نظر دارد تا چند DLC دیگر را برای ادامه داستان Dying Light 2 منتشر کند و از همین حالا هم ایده‌های امیدوارکننده‌ای دارد.

Techland توضیح داد که در عوض در ماه ژوئن،‌ استودیو فصل اول یک حالت جدید با عنوان “In the Footsteps of a Nightrunner” را معرفی می‌کند که رویدادها، دشمنان و ماموریت‌های جدید را به همراه خواهد داشت. طرفداران همچنین می‌توانند انتظار حالت عکاسی پرطرفدار را تا ماه آینده داشته باشند.

Dying Light 2

توسعه دهندگان بابت تاخیر عذرخواهی کردند و نقشه راه به روز شده Dying Light 2 را منتشر کردند که می‌توانید در بالا مشاهده کنید. همانطور که می‌بینید طرفداران می‌توانند انتظار فصل دوم به همراه محتوای جدید که این پروژه را گسترش می‌دهد در سپتامبر داشته باشند. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها