DLC رونین بازی Dying Light 2 منتشر شد

استودیو Techland به تازگی از دومین DLC رایگان بازی Dying Light 2 رونمایی کرد که سلاح‌ها و لباس‌های طرح سامورایی را به بازی اضافه می‌کند. با این ست کامل رونین،‌ شما می‌توانید در شهر به عنوان یک سامورایی زنده بمانید و با شمشیر خود زامبی‌ها را نصف کنید.

DLC رونین بازی Dying Light 2 منتشر شد
DLC رونین بازی Dying Light 2 منتشر شد

اولین بخش پک رونین در حال حاضر منتشر شده است و آماده تحویل در فروشگاه‌های Epic Games، Microsoft Store، Steam و فروشگاه پلی استیشن است. اولین بخش شامل شلوار، بالاتنه و کفش می‌شود که همه به رنگ‌های سفید، قرمز و مشکی هستند. قسمت‌های دیگر مجموعه مانند نقاب و دستکش از 23 فوریه در دسترس خواهند بود و شمشیر نیز از 25 فوریه در دسترس قرار می‌گیرد.

همانطور که در تریلر زیر قابل مشاهده است، مجموعه رونین یک ست بسیار شیک است که با شمشیر سریع تک دست خود مبارزات را هیجانی‌تر و آسان‌تر می‌کند. اطلاعات بیشتر این ست و دستورالعمل نحوه دریافت آن را می‌توانید در وبسایت رسمی Dying Light 2 مشاهده کنید.

پیش از این، Techland یک DLC دیگر را منتشر کرده بود که شما را به یکی از اعضای Peacekeeper تبدیل می کرد. این DLC نیز به صورت بخش بخش منتشر شد و بخش‌های بیشتری از آن در هفته‌های آینده منتشر می‌شود.

در کنار DLC و آیتم‌های رایگان،‌ طرفداران Dying Light 2 باید انتظار بروز رسانی‌های بیشتر و ویژگی‌‌های جدید را داشته باشند. همانطور که طراح اصلی بازی، Tymon Smektala اعلام کرده است، تیم توسعه دهنده بازی در حال حاضر روی قابلیت Game+ کار می‌کنند که بسیاری از طرفداران منتظرش هستند. او اعلام کرد که تیم درخواست همه بازیکنان را می‌شنود،‌ ولی نمی‌تواند تاریخ دقیقی برای اضافه کردن این حالت یا ویژگی‌های دیگر تایید کند.

همانطور که در مازستا اشاره کرده‌ایم بازی Dying Light 2 منتشر شده است و روی پلتفرم‌های PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X|S در دسترس است. نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز هنوز در حال بهبود است و تا چند ماه دیگر منتشر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها