بخش کوآپ بازی Dying Light 2 بر سر انتخاب‌ها رای گیری می‌کند

به تازگی متوجه شدیم که بازی Dying Light 2 از ابتدا تا انتها از حالت کوآپ پشتیبانی می‌کند و می‌توان آن را با تیم‌های حداکثر 4 نفره به پایان رساند. علاوه بر این، بازیکنانی که سرور دوستشان ملحق می‌شوند، می‌توانند همه آیتم‌ها و پیشرفت‌های  خود را به حالت داستانی خود برگردانند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا اطلاعات دیگر بخش کوآپ این بازی را بررسی کنیم.

بخش کوآپ بازی Dying Light 2 بر سر انتخاب‌ها رای گیری می‌کند
بخش کوآپ بازی Dying Light 2 بر سر انتخاب‌ها رای گیری می‌کند

البته جالب‌ترین بخش کوآپ که به تازگی مشخص شده است قابلیت رای گیری برای گزینه‌های داستانی بازی است. استودیو Techland بازی Dying Light 2 را بر اساس انتخاب‌های بازیکنان ساخته است که یکی از نکات کلیدی بازی‌های امروزی است. البته Dying Light 2 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا روی انتخاب‌های مختلف رای گیری کنند.

Dying Light 2 به نظر عملکرد خوبی را روی کنسول‌های PS4 و Xbox One X دارد که برای یک گیم نسل 9 خیلی خوب است، ولی روی PS5 و Xbox Series X است که این بازی می‌درخشد. Techland قول داده است تا مقایسه‌هایی را تا اواخر این ماه منتشر کند تا جزئیات بیشتری از کیفیت دریافت کنیم.

قابلیت کوآپ قطعا یکی از بهترین ویژگی‌های بازی Dying Light II است چراکه به بازیکنان اجازه می‌دهد تا برخی از ماموریت‌های سخت‌تر را با کمک به اتمام برسانند.

همچنین Techland به تازگی اعلام کرده است که این بازی برای صد درصد شدن 500 ساعت زمان می‌برد که می‌توانید در مازستا درباره آن بخوانید. البته توسعه دهندگان توضیح دادند که 500 ساعت برای کامل کردن بازی است و بخش داستانی اصلی تنها 20 ساعت زمان می‌برد و با ماموریت‌های جانبی می‌توانید بازی را در 80 ساعت تمام کنید.

Dying Light قرار است در تاریخ 4 فوریه برای Xbox One، Xbox Series X|S، PS4، PS5 و پیسی منتشر شود. نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز در دست برنامه ریزی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

رندرینگ در اسکچاپ با Su Podium

 موتور رندرینگ انحصاری نرم افزار SketchUp نسخه جدید خود را با شماره 2.11 با تغییرات نه چندان جدید ارائه نمود. این بروز رسانی برای windows و Mac بصورت همزمان در دسترس می باشد.

ادامه مطلب »
بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها