عکس‌هایی از نسخه اولیه بازی Dying Light 2 در 2020 منتشر شد

بازی Dying Light 2 بالاخره پس از 4 سال انتظار از سوی طرفداران، راه اندازی شده است. این یک راه بسیار سنگین برای توسعه دهندگان بازی نیز بوده است، چراکه بازی چندین بار با تاخیر مواجه شده است و برخی کارکنان کلیدی آن این پروژه را در این مسیر ترک کرده‌اند. در کنار این گزارش‌هایی از مسائل مربوط به مدیریت ضعیف و عدم پیشرفت پروژه نیز وجود داشت.

عکس‌هایی از نسخه اولیه Dying Light 2 در 2020 منتشر شد
عکس‌هایی از نسخه اولیه Dying Light 2 در 2020 منتشر شد


حالا توانسته‌ایم نگاه بهتری به آنچه که Dying Light 2 در طول توسعه بود بیاندازیم. یک پست کوچک در ردیت کلیپ‌های کوتاهیی از بازی در حالت آلفا در سال 2020 را فاش کرده است. مشخص نیست که این ویدیوها چگونه به دست این منبع رسیده است یا اینکه این مبع چگونه متوجه شده است که این شواهد برای سال 2020 است، ولی می‌توانید از واقعی بودن آنها مطمئن باشید.


اولین کلیپ به نظر مهارت‌های فرود را آزمایش می‌کند. در این کلیپ Aiden را دیدیم که به نظر در Old Villedor قرار داشت و پریدن از سقف و فرود ضعیف را تست می‌کرد.

بعد به صفحه مهارت‌ها می‌رویم که تفاوت زیادی با صفحه اصلی درون بازی دارد. HUD این نسخه از بازی با نسخه نهایی بسیار تفاوت دارد و فلش‌های زردی را در مرکز دید بازیکنان قرار داده است که به نظر به دشمن‌ها اشاره دارد.


جالب‌ترین بخش ماجرا این است که بازی Dying Light 2 در ابتدا در 2018 معرفی شد و یک گیمپلی کامل از آن را در سال 2019 مشاهده کردیم که با وجود آن انتظار می‌رفت که بازی در 2020 منتشر شود. طبق گفته فاش کننده ویدیوهای اخیر این ویدیوها مربوط به 2020 بوده است که فقط می‌تواند دو معنی داشته باشد. اینکه بازی در آن زمان به هیچ وجه نزدیک به پایان نبوده است یا اینکه توسعه بازی زمانی بین 2018 و 2020 به صورت مجدد شروع شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

houdini sidefx 3d modeling animation rigging simulation pyrofx solaris mantra هودینی رندرینگ مانترا پایرو CROWDS GRAINS VELLUM

Houdini (هودینی)

Houdini یکی از قدرتمندترین و تخصصی ترین نرم افزارهای مدلسازی، انیمیشن، شبیه سازی و رندرینگ جهان است. این نرم افزار قدرتمند بیشتر در استودیوهای بزرگ

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها