ساخت ادامه فیلم شانگ چی توسط مارول تایید شد

استودیو مارول امروز اعلام کرد که با دنباله‌ی فیلم فیلم شانگ چی یا همان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings موافقت کرده است و Destin Daniel Cretton نیز به عنوان نویسنده و کارگردان آن بازگشته است. کرتون قراردادی چند ساله با مارول و Hulu امضا کرده است که شامل یک سریال تلویزیونی برای سرویس استریم دیزنی است.

ساخت ادامه فیلم شانگ چی توسط مارول تایید شد
ساخت ادامه فیلم شانگ چی توسط مارول تایید شد

جزئیات کمی از این مجموعه تلویزیونی نیز فاش شده است به جز اینکه این سریال در دنیای سینمایی مارول جای می‌گیرد و قرار است نسبت به فیلم‌هایش کمدی‌تر باشد.

شانگ چی موفقیت بزرگی برای دیزنی و مارول بوده است که بیش از 432 میلیون دلار فروش داشته است و چهار هفته را در رتبه اول سپری کرده است. شانگ چی همچنین اولین اثر دنیای مارول با شخصیت اصلی آسیایی بوده است و با نمره 98 در Rotten Tomatoes محبوب‌ترین فیلم دنیای MCU است.

کوین فایگی رئیس استودیو مارول نیز گفت که ” Destin یک همکار شگفت انگیز است که چشم اندازها و مهارت‌های خود را به خوبی نشان داده است. ما زمان زیادی را در کنار هم بر روی شانگ چی گذراندیم و ایده‌های بسیار جذابی را برای داستان آن بررسی کردیم. بنابراین ما خوشحال هستیم تا رابطه خود را با او گسترش دهیم و نمی‌توانیم منتظر شروع کارمان باشیم”.

در بیانیه مربوط به ادامه فیلم شانگ چی هیچ اشاره‌ای به سیمو لیو نیز نشد، ولی ما فرض می‌کنیم که او نقش خود را در دنباله شانگ چی حفظ می‌کند و دوباره می‌توانیم او را در این فیلم ببینیم.

همانطور که در مازستا اعلام کرده‌ایم، سیمو لیو قرار است در مراسم The Game Awards که به زودی برگزار می‌شود نیز یکی از ارائه دهنده‌ها باشد. بنابراین انتظار داشته باشید که حداقل اشاره کوچکی به دنباله شانگ چی و سریال جدید مارول بشود. او حتی ممکن است جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها