Rick، Morty و Lebron James برای بازی Multiversus معرفی شدند

syntheyes

SynthEyes (سینت آیز)

اگر در مباحث جلوه های ویژه فعالیت میکنید، بعد است که نام SynthEyes را نشنیده باشید. سینت آیز (چشمان مصنوعی) نام نرم افزاری قدرتمند در

ادامه مطلب »

پنل بازی Multiversus در همایشگاه کامیک کان سن دیگو فاش کرده است که شخصیت‌های Rick، Morty و Lebron James سه مبارز بعدی بازی Multiversus هستند. Lebron James در تاریخ 26 جولای، مورتی در تاریخ 26 آگوست و ریک همراه با فصل یک به این بازی اضافه می‌شوند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

کامیک کان سن دیگو که در حال حاضر برگزار می‌شود، امسال یک پنل مخصوص برای بازی Multiversus را هم به همراه داشت. خوشبختانه در این همایش اخبار بسیار مهمی درباره این بازی به گوش رسید. اولین خبر بزرگ این بود که لبرون جیمز، ریک و مورتی سه مبارز بعدی بازی Multiversus هستند.

بازی Multiversus

سپس ویدیویی از لبرون جیمز در بازی به نمایش درآمد که نشان می‌داد توپ بسکتبال یکی از حرکات اصلی او در این بازی است که او می‌تواند به بازیکنان دیگر هم پاس بدهد.

در این پنل همچنین یک تاریخ انتشار برای این سه شخصیت به دست رسید. لبرون جیمز اولین شخصیتی است که در تاریخ 26 جولای به بازی اضافه می‌شود. ریک و مورتی تاریخ انتشار مشخصی ندارند، ولی می‌دانیم که آنها همراه با فصل اول بازی که از 9 آگوست شروع می‌شود، عرضه می‌شوند.

کسانی که در چند ماه گذشته پیگیر بازی Multiversus بودند از شنیدن هیچکدام از اخبار شگفت زده نشده‌اند. ریک و لبرون جیمز از همان ابتدای معرفی بازی به بیرون درز کرده‌اند و حرکات شخصیت مورتی هم همین چند هفته پیش لیک شده شود.

بعضی از دیتاماینرها حتی توانسته‌اند شخصیت ریک را در نسخه بتای آزمایشی قابل بازی بکنند که نشان می‌دهد بخش زیادی از حرکات این شخصیت تمام شده است. تنها چیزی که شخصیت او در حال حاضر کم دارد صداگذاری است که در چندوقت آینده انجام می‌شود. از طرفی صداگذاری‌های شخصیت لبرون جیمز مدتی است که در بازی قرار دارد، ولی این صداگذاری‌ها درواقع صدای لبرون نیستند. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها