نتفلیکس از فردا سرویس بازی‌های خود را در اندروید شروع می‌کند

بعد از اعلام شایعاتی از شروع کار نتفلیکس در عرصه بازی‌ها، امروز نتفلیکس از شروع سرویس بازی خود در پلتفرم اندروید خبر داد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

در اوایل امسال شایعه شد که نتفلیکس قرار است وارد عرصه بازی‌های ویدئویی شود که بلافاصله بعد از شایعات این اخبار تمدید شد. از نظر فنی این کمپانی قبلا از طریق بازی‌ها و همکاری‌های مختلف Stranger Things در این بخش فعالیت کرده است، ولی برنامه دارد تا به سطح جدیدی در این عرصه برسد. ماه قبل نیز اعلام شد که مشترکین نتفلیکس این بازی‌ها را بدون هزینه اضافی دریافت می‌کنند.

نتفلیکس از فردا سرویس بازی‌های خود را در اندروید شروع می‌کند
نتفلیکس از فردا سرویس بازی‌های خود را در اندروید شروع می‌کند

بنابراین تعدادی از شما که اکانت نتفلیکس دارید، می‌توانید همین الان از بازی‌های نتفلیکس لذت ببرید. طی توییتی از معاون بخش توسعه بازی‌های ویدئویی، مایک وردو اعلام شد که بازی‌های نتفلیکس هم اکنون در پلتفرم اندروید در دسترس است. این بازی‌ها را می‌توانید از صفحه اصلی برنامه نتفلیکس دریافت و بازی کنید. در حال حاضر 5 بازی از سوی نتفلیکس منتشر شده‌اند که شامل لیست زیر می‌شوند.

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Card Blast
  • Teeter Up
  • Shooting Hoops

بازی‌های نتفلیکس در حال حاضر به صورت جهانی در دستگاه‌های اندرویدی و در زبان‌های مختلف در دسترس هستند. این بازی‌ها فقط از طریق اکانت‌های بزرگسالان قابل دسترس هستند، ولی می‌توان آنها را با چندین اکانت مختلف متصل به اکانت اصلی بازی کرد. بعضی از این بازی‌ها را نیز می‌توان بدون نیاز به اینترنت بازی کرد.

این تازه آغاز کار نتفلیکس در دنیای بازی‌های ویدئویی است. نتفلیکس قول داده است تا عناوین بیشتری در راه باشند، ولی فعلا بر روی بازی‌های موبایل متمرکز خواهد بود. هیچ اشاره‌ای به زمان عرضه بازی‌های نتفلیکس بر IOS نشده است، ولی احتمالا این بازی‌ها در آینده‌ای نزدیک برای برای این پلتفرم نیز عرضه می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها