بازی Ghost of Tsushima بیش از 8 میلیون کپی فروخته است

بازی Ghost of Tsushima یک موفقیت خیره کننده برای پلی استیشن بوده و هست. این بازی یک IP بسیار زیبا است که به بازی‌های Horizon Zero Dawn و Death Stranding شباهت دارد و درست مثل آن دو بسیار موفق است. این بازی به تازگی از آستانه 8 میلیون فروش عبور کرده است زیرا با وجود PS5 طرفداران بیشتری را دریافت کرده است.

بازی Ghost of Tsushima بیش از 8 میلیون کپی فروخته است
بازی Ghost of Tsushima بیش از 8 میلیون کپی فروخته است

این بازی در ابتدا برای پلی استیشن 4 عرضه شد، ولی سال گذشته نسخه Directors Cut را برای PS5 عرضه کرد که یک جزیره کاملا جدید را برای کاوش اضافه کرده و داستان جین را گسترش داده است. همانطور که در مازستا اشاره کرده‌ایم فیلمی از این عنوان نیز قرار است توسط چاد استالسکی که برای فیلم‌های جان ویک معروف است، ساخته شود. پس به طور کلی می‌توان گفت که بازی Ghost of Tsushima عملکرد عالی داشته است.

این خبر در نمایشگاه CES 2022 اعلام شد که سونی از PSVR 2 و یک بازی برای این سخت افزار با نام Horizon Call of the Mountain رونمایی کرد.  در حال حاضر کنسول PS5 13.4 میلیون واحد فروش داشته است، به این معنی که Ghost of Tsushima فاصله چندانی با کنسول‌های فعلی ندارد. همچنین Zero Dawn نیز بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است.

بازی روح سوشیما توسط استودیو Sucker Punch که روی برخی از عناوین نسبتا محبوب پلی استیشن مانند Infamous و Sly Cooper کار کرده است، ساخته شده، ولی به نظر می‌رسد که آینده آن در جدیدترین عنوان آن قرار دارد.

هنوز هیچ خبری از Ghost of Tsushima 2 نیست، ولی با موفقیت آن در فروش، استقبال منتقدان و مخاطبان زمان کمی می‌برد تا استودیو برنامه برای ساخت چنین عنوانی داشته باشد. این می‌تواند داستان جین ساکای را ادامه دهد یا حتی به یک رقیب تاریخی برای سری پر طرفدار Assassins Creed تبدیل شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها