بروز رسانی نسل جدید بازی سایبرپانک 2077 بالاخره منتشر شد

همانطور که قبلا در مازستا خبرش را داده بودیم، CD Projekt Red بالاخره بروز رسانی نسل جدید بازی سایبرپانک 2077 را برای کنسول‌های نسل نهم منتشر کرد. این خبر طی یک لایواستریم که در آن 5 دقیقه از محتوای بازی نشان داده شد به دست رسید. البته می‌توانید ویدیوی کامل 30 دقیقه‌ای را نیز در کانال یوتیوب CDPR ببینید.

بروز رسانی نسل جدید بازی سایبرپانک 2077 بالاخره منتشر شد
بروز رسانی نسل جدید بازی سایبرپانک 2077 بالاخره منتشر شد

صادقانه، تفاوت زیادی بین نسخه‌های PS5 و Xbox Series X در این ویدیوها معلوم نبود، پس به نظر می‌رسد که هر دو کنسول به یک اندازه در این بازی عملکرد خوبی دارند. در این بروز رسانی بسیاری از ویژگی‌های گرافیکی که بازیکنان از آن ناراضی بودند درست شده است. این شامل جلوه‌های بهتر محیط، Ray Tracing و فریم روان‌تر می‌شود. همچنین صفحات لودینگ و بارگیری همانطور که وعده داده شده بود بسیار کوتاه‌تر هستند.

در کنسول‌‌های PS5 و Xbox Series X شما دو حالت گرافیکی قابل بازی خواهید داشت. حالت Performance می‌تواند برای شما رزولوشن 4K و 60 فریم بر ثانیه را به همراه فریم دراپ خیلی کم محیا کند. حالت دیگری نیز وجود دارد که ری تریسینگ را فعال می‌کند، ولی فریم شما را به 30 و تنها با رزولوشن 1440P در دسترس است. البته کنسول Xbox Series S فقط از قابلیت Performance بهره می‌برد.

بازیکنان PS5 قرار است از قابلیت‌های Dualsense نیز بهره مند شوند. این قابلیت‌ها رانندگی و استفاده از سلاح‌ها را در شهر Night City واقع گرایانه‌تر می‌کند.

برذوز رسانی نسل بعدی به همراه پچ 1.5 در دسترس است که بروز رسانی بسیار عظیمی است و بخش بزرگی از گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین یک تجربه رایگان در دسترس بازیکنان ایکس باکس و پلی استیشن قرار می‌گیرد که به شما اجازه 5 ساعت بازی کردن را می‌دهد.

بروز رسانی نسل جدید سایبرپانک به همراه بروو رسانی بزرگ 1.5 در حال حاضر در دسترس است و شما می‌توانید از آن لذت ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها