بازی Cyberpunk 2077 اولین بروزرسانی خود را دریافت کرد

سایبرپانک بالاخره بعد از 3 ماه برو رسانی جدید دریافت کرد. اگرچه کاملا مطمئن نستیم که این بروزرسانی چه کار کرده است، می‌دانیم که این بازی محتوای بیشتر و بروز رسانی‌های رایگان بیشتری را در طول سال 2022 دریافت می‌کند. Cyberpunk 2077 در چند ماه گذشته به طرز شگفت آوری حرفی از این بازی نزده است، ولی به لطف SteamDB می‌دانیم که چیز بزرگی در راه است.

سایبرپانک بالاخره بعد از 3 ماه برو رسانی جدید دریافت کرد. اگرچه کاملا مطمئن نستیم که این بروز رسانی چه کار کرده است، می‌دانیم که این بازی محتوای بیشتر و بروز رسانی‌های رایگان بیشتری را در طول سال 2022 دریافت می‌کند. CDPR در چند ماه گذشته به طرز شگفت آوری حرفی از این بازی نزده است، ولی به لطف SteamDB می‌دانیم که چیز بزرگی در راه است.
بازی Cyberpunk 2077 اولین بروز رسانی خود را دریافت کرد

طبق  گزارشات که در SteamDB قابل مشاهده است، بروزرسانی غیر عمومی جدیدی برای Cyberpunk 2077 در استیم ثبت شده است. طبق همین اطلاعات همین چند روز پیش در 14 ژانویه این بروز رسانی به بازی اضافه شده است.

از آنجایی که این بروزرسانی عمومی نیست، واضح است که CD Projekt Red در حال آزمایش محتوای جدید است و قابل اشاره است که این بروز رسانی اولین بروز رسانی از 28 اکتبر است که به بازی می‌آید. آن بروز رسانی هم غیر عمومی بود پس مشخص نیست که چه محتوایی در حال حاضر در انتظار ما است، ولی جالب است که چنین فاصله زیادی بین این دو بروز رسانی برای بازی مثل سایبرپانک که باگ‌های زیادی دارد وجود داشته است.

جدای از بروزرسانی‌های غیر عمومی، آخرین آپدیت رسمی ثبت شده برای Cyberpunk 2077 مربوط به 14 سپتامبر بود. این پچ 1.31 بود و آخرین بروز رسانی رسمی است که CDPR برای سایبرپانک منتشر کرد.

همچنین همانطور که در مازستا اعلام کرده بودیم نسخه‌های نسل جدید بازی‌های Cyberpunk 2077 و The Witcher 3: Wild Hunt هم در راه هستند و برای عرضه در اوایل 2022 برنامه‌ ریزی شده‌اند، پس هر لحظه می‌توانیم با آنها نیز رو به رو شویم. با وجود این بروزرسانی و بروز رسانی غیر عمومی سایبرپانک به نظر می‌رسد که این بروز رسانی چیزی برای آماده سازی بازی برای ورود به نسل نهم باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها