نتفلیکس از انیمه سایبرپانک با عنوان Edgerunners رونمایی کرد

این هفته در دنیای نتفلیکس قرار است نمایش‌های علمی و فانتزی به مناسبت هفته Geeky جشن گرفته شوند. نتفلیکس هم برای هیجان انگیزتر کردن چنین مناسبتی تصمیم گرفته است تا بخش‌های کوچکی از سریال‌ها و برنامه‌های آینده‌اش را برای استریم معرفی کند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا اطلاعاتی از انیمه سایبرپانک با عنوان Cyberpunk 2077: Edgerunners را در اختیارتان قرار دهیم.

تریلری که امروز نتفلکیس منتشر کرده است نشان می‌دهد که این هفته در تاریخ 6 ژوئن شروع می‌شود و در تاریخ 10 ژوئن تمام می‌شود. در این تریلر توانستیم به ادامه سریال‌های Stranger Things، Umbrella Academy، Shadow and Bone و Cuphead بیاندازیم. همچنین توانستیم برخی از عناوین جدید نتفلیکس مانند Sandman و انیمه سایبرپانک Cyberpunk 2077: Edgerunners را ببینیم.

در این تریلر تنها توانستیم چند عکس از انیمه سایبرپانک ببینیم. یک نفر که فریاد می‌زد، شخصی که ژاکت زرد پوشیده بود، موتورسیکلت و شخصی که به صورت سایبرپانکی پیشرفت کرده بود و بازوی کروم شده خود را نشان می‌داد در این تریلر نشان داده شد. همانطور که از استودیو Trigger انتظار می‌رفت، سبک هنری این سریال فوق‌العاده و مناسب سایبرپانک به نظر می‌رسد.

Cyberpunk 2077

انیمه Cyberpunk 2077: Edgerunners در ژوئن سال 2020 معرفی شد. این سریال در شهر معروف Night City جای می‌گیرد و درباره جوانی است که مجبور است تا به یک Edgerunner تبدیل شود.

این انیمه 10 قسمت خواهد بود و استودیو سازنده انیمه‌های Kill la Kill و BNA، استودیو Trigger وظیفه ساخت آن را به عهده دارد. آهنگساز سری بازی‌های Silent Hill، Akira Yamaoka هم موسیقی متن این سریال را می‌سازد.

به تازگی نیم نگاهی از لایو اکشن Resident Evil نتفلیکس هم داشتیم. این سریال داستان را از چشمان دختران Wesker نشان می‌دهد. به نظر Jade شخصیت اصلی این فیلم است و او را می‌بینیم که خاطرات خوب گذشته را مرور می‌کند. اطلاعات بیشتر از این سریال و تریلر آن را می‌توانید در مازستا مشاهده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها