دو بروز رسانی برای Cyberpunk 2077 در اوایل 2022 برنامه ریزی شده است

بعد از ماه‌ها سکوت، بازی Cyberpunk 2077 قرار است دو بروز رسانی بزرگ را در اوایل سال 2022 دریافت کند. یکی از آنها به روز رسانی مورد انتظار نسل بعدی است که پیشرفت‌های منحصر به فردی را به برای بازیکنان PS5 و Xbox Series X|S را ارائه می‌دهد. به روز رسانی دیر پچ 1.5 است که برای همه کاربران تقریبا در همان زمان منتشر می‌شود.

دو به روز رسانی برای Cyberpunk 2077 در اوایل 2022 برنامه ریزی شده است
دو به روز رسانی برای Cyberpunk 2077 در اوایل 2022 برنامه ریزی شده است

این خبر از مصاحبه امروز شرکت CD Projekt Red با یک روزنامه لهستانی منتشر می‌شود، که همچنین از برنامه‌های بلند مدت این شرکت برای این بازی RPG بدبخت خبر می‌دهد. آدام کیسینسکی، رئیس شرکت CD Projekt Red تایید کرده است که در ابتدا به روز رسانی‌ها برای عرضه در اوایل امسال برنامه ریزی شده بودند، ولی قرار است تا در اوایل سال 2022 منتشر شوند و این شرکت امیدوار است که همراه با این بروز رسانی‌ها مشکلات زیادی از بازی رفع شود.

او همچنین گفت که امسال (2021) هیچ بروز رسانی برای بازی منتشر نمی‌شود چراکه تیم CDPR در حال کار بر روی به روز رسانی کنسول‌های نسل جدید و پچ 1.5 است. او ادامه داد که تصمیم تاخیر به روز رسانی نسل جدید بازی سخت بود،‌ ولی قطعا بهترین کار برای بدون اشکال منتشر شدن این نسخه است.

حرف‌های کیسینسکی نشان‌ می‌دهد که این شرکت از عرضه دفعه قبل سایبرپانک 2077 درس گرفته است و دیگر قرار نیست در توسعه عجله کنند. باید دید که کمپانی می‌تواند به تاریخی که اعلام کرده است متعهد باشد یا قرار است دوباره بیشتر از انتظار منتظر بمانیم.

کیسینسکی همچنین معتقد است که سایبر پانک 2077 قرار است مانند دیگر عناوین این شرکت به یک بازی فوق‌العاده تبدیل شود و برای سال‌ها بر سر زبان‌ها باشد. باید ببینیم که این بازی بعد از بروز رسانی‌ها می‌تواند به پای عنوان شگفت انگیز Witcher برسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها