عرضه Howler 2023 + PD Artist 2023 توسط تیم Project Dogwaffle

تیم Project Dogwaffle به عنوان توسعه دهندگان نقاشی دیجیتال، انیمیشن و ابزار پردازش ویدیویی که طبقه‌بندی سختی نیز دارد، از عرضه Howler 2023 + PD Artist 2023 خبر داد. Howler 2023، آخرین نسخه این نرم افزار، بروزرسانی یک فیلتر جدید برای تولید پس‌زمینه آسمان با ابرهای حجمی، راهنمای چشم‌انداز یک به سه نقطه و یک مرورگر جدید Undo را به برنامه اضافه می‌کند و چندین فیلتر موجود Howler را بهبود می‌بخشد. با مازستا همراه باشید.

یک پکیج رنگ طبیعی کم‌هزینه خاص با بسیاری از ویژگی‌های غیرمنتظره

Howler که در اصل دو دهه پیش توسط Project Dogwaffle منتشر شد، یک ابزار نقاشی دیجیتال برای ایجاد محتوا با قیمت زیر 100 دلار است. نقطه قوت اصلی آن نقاشی با رسانه طبیعی است؛ اما، همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌های غیرمنتظره را نیز شامل می‌شود که از تولید زمین و مجسمه‌سازی ذرات گرفته تا ویرایش ویدیو و روتوسکوپی مدل‌ها گسترده است.

Howler 2023

ویژگی‌های جدید در Howler 2023: ایجاد پس‌زمینه آسمان با ابرهای حجمی واقعی

ویژگی‌هایی که در نسخه جدید اضافه شده است، شامل: سیستم تازه‌ای برای رندر تصاویر پس‌زمینه آسمان با ابرهای حجمی می‌شود. این ویژگی که جایگزین فیلتر قدیمی Sky شده است، می‌تواند طیف وسیعی از انواع ابرها را در شرایط مختلف نور و زمانی شبانه روز ایجاد کند.

سایر تغییرات نیز شامل راهنماهای جدید پرسپکتیو یک، دو و سه نقطه‌ای برای کمک به ساخت تصاویر و بروزرسانی ابزارهای نویز Howler و فیلتر Europa است که شبکه‌هایی از فرم‌های ترک مانند را ایجاد می‌کند.

بهبودهای گردش کار نیز شامل یک مرورگر جدید Undo، گزینه انتخاب پردازنده گرافیکی ترجیحی برای قابلیت تسریع پردازش توسط پردازنده گرافیکی و بروزرسانی‌های انتخابگر رنگ است.

آخرین بروزرسانی نرم افزار در 20 ژوئیه 2022

تیم Project Dogwaffle در آخرین بروزرسانی Howler 2023 همچنین PD Artist 2023 را نیز منتشر کرده که آخرین نسخه کوتاه شده از Howler است.

این نسخه جدید ویژگی یکسان تنظیم شده با Howler 2023 را منهای ابزارهای انیمیشن دارا است که می‌توان همچنان از سایر بخش‌های نرم افزار اصلی استفاده کرد. به جز این خود Howler نیز بروزرسانی شده و پشتیبانی از فریم‌سازی کلیدی خودکار را در تایم لاین برنامه اضافه می‌کند.

قیمت و در دسترس بودن

Howler 2023 و PD Artist 2023 فقط برای سیستم عامل ویندوز در دسترس هستند که اگر چه نرم افزار Howler معمولا با قیمت 46.99 دلار یا کمتر در دسترس قرار می‌گیرد، قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده معادل 76.99 دلار است.

PD Artist نیز با قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده 27.99 دلار عرضه می‌شود که معمولا با تخفیف در بازار موجود بوده و به شما اجازه دسترسی به برنامه را می‌دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها