بازی‌‌های ماه ژوئن سرویس PS Plus فاش شد

همانطور که در مازستا اشاره کردیم، راه اندازی سرویس PS Plus در برخی مناطق شروع شده است و در هفته‌های آینده همچنان در دیگر مناطق جهان هم راه اندازی می‌شود. با این حال هنوز ویژگی‌هایی از سرویس فعلی باقی مانده است که شامل بازی‌های رایگان ماهانه برای همه مشترکین سرویس است.

اگر شما در حال حاضر جزو مشترکین PS Plus هستید درزمان راه اندازی سرویس جدید به صورت اتوماتیک به سرویس PS Plus Essential دسترسی پیدا می‌کنید. این بخش شامل بازی‌های رایگان ماهانه می‌شود و بازی‌های رایگان ماه ژوئن زودتر از معرفی فاش شده است.

این به هیچ وجه چیز جدیدی نیست. بازی‌های سرویس PS Plus از سپتامبر سال 2021 تقریبا هر ماه فاش شده است. یک سایت اسپانیایی بازی‌های ژوئن را دوشنبه معرفی کرد و سایت فرانسوی که از سال 2021 بازی‌ها را فاش کرده است اطلاعات این سایت را تایید کرده است.

سرویس PS Plus

سه بازی که قرار است در ماه ژوئن به سرویس PS ‌Plus بیاید، Nickelodeon All Star Brawl، God of War و Naruto to Boruto: Striker Shinobi است.

اگرچه هنوز مطمئن نیستیم که این‌ بازی‌ها قرار است بازی‌‌های رایگان این ماه باشد، پلی استیشن هم به زودی به صورت رسمی بازی‌‌های این ماه را معرفی می‌کند. این بازی‌ها معمولا در اولین سه شنبه هر ماه عرضه می‌شوند پس یک هفته دیگر می‌توانید آنها را تجربه کنید.

تعدادی از این عناوین بسیار منطقی به نظر می‌رسد. البته God of War به طور رایگان در کتابخانه مشترکین PS Plus وجود دارد، ولی این موضوع فقط برای کاربران PS5 صدق می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که پمجشنبه این هفته بالاخره تاریخ انتشار رسمی بازی God of War Ragnarok اعلام شود.

درباره بازی All Star Brawl هم همه می‌دانند که این بازی شروع موفقیت آمیزی که سازندگانش انتظارش را داشتند نداشت. با معرفی بازی MultiVersus اضافه شدن All Star Brawl به سرویس PS Plus بهترین راه برای از بین نرفتن این بازی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها