شایعاتی درباره ساخت بازی جدید Splinter Cell پخش شده است

باز هم با نزدیک شده به سال جدید شایعات ساخت عنوان جدید Splinter Cell شروع شد که می‌گوید Ubisoft سرانجام تصمیم به ساخت بازی دیگری از این مجموعه است. این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه تولید است و هنوز راه درازی را تا معرفی دارد، ولی ممکن است اطلاعات بیشتر و رسمی در سال 2022 فاش شود.

دو منبع شایعات اعلام کرده‌اند که پروژه جدید توسط یوبیسافت مونترال که Splinter Cell اصلی، Chaos Theory، Essentials و Conviction را ساخته است، هدایت نمی‌شود.

شایعاتی درباره ساخت بازی جدید Splinter Cell پخش شده است
شایعاتی درباره ساخت بازی جدید Splinter Cell پخش شده است

جدیدترین بازی این مجموعه با عنوان Blacklist، توسط شعبه تورنتو یوبیسافت ساخته شده بود و احتمال می‌رود که نسخه جدید هم اثر این استودیو باشد. البته همینکه نسخه جدید بازی منتشر شود کافی است و استودیوی توسعه دهنده آن در وضعیت فعلی زیاد اهمیت ندارد.

تمام اطلاعات فاش شده مبهم هستند و ممکن است اصلا وجود خارجی نداشته باشند. باز هم منابعی اعلام کرده‌اند که یوبیسافت در اوایل امسال قبل از برنامه E3 یک بازی جدید Splinter Cell را تست کرده است. به گفته این منابع بازی تست شده فقط در مراحل اولیه بوده است و هدف داشته تا چیزی شبیه به هیتمن 2016 باشد.

لازم به یادآوری است که شایعات ساخت نسخه جدید اسپلینتر سل سال‌ها است که بر سر زبان‌ها افتاده. در ابتدا مدیرعامل یوبیسافت در سال 2017 اعلام کرد که بازی جدیدی در دست ساخت است و شایعاتی از نسخه جدید اسپلینتر سل شروع شد.

یک سال بعد سرپرست بخش خلاقیت گفت که استودیو قصد دارد تا منابعی را برای اسپلینتر سل جدید جمع‌آوری کند. در نهایت جولیان گرایتی گفت که در حال کار بر بازی جدید اسپلینتر سل است، ولی بعدا اعلام کرد که شوخی کرده است.

همه طرفداران از این شایعات خسته شده‌اند و تماشای ادقام و اضافه شدن بخش‌هایی از اسپلینتر سل به بازی‌های موبایل و دیگر بازی‌های یوبیسافت حوصله آنها را سر برده است. امیدواریم که مانند سال‌های پیش بازهم با شکست یا شوخی مواجه نشویم. اسپلینتر سل برگ برنده یوبیسافت است و ادامه آن می‌تواند برای این شرکت مفید باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها