فیلم جدید بتمن یکی از بلند‌ترین فیلم‌های ابر قهرمانی است

اگر فکر می‌کنید که تعداد مرد عنکبوتی‌ها زیاد شده است و دیگر حوصله آن را ندارید، صبر کنید تا بتمن را ببینید. شوالیه تاریکی باری دیگر با بازیگر جدیدی بازگشته است. این فیلم قرار است اواخر امسال منتشر شود. رابرت پتینسون قرار است در این فیلم برای اولین بار شنل سیاه را پس از بن افلک بر تن کند و نقش خود را به عنوان محافظ گاتهام انجام دهد.

فیلم جدید بتمن یکی از بلند‌ترین فیلم‌های ابر قهرمانی است
فیلم جدید بتمن یکی از بلند‌ترین فیلم‌های ابر قهرمانی است

همانطور که در تریلرها مشاهده کردیم فیلم The Batman، فیلم شوالیه تاریکی رابرت پتینسون کمی با فیلم‌های قبلی متفاوت است. همچنین بسیار طولانی‌تر از آنچه فکر می‌کنید است. فیلم بتمن 2 ساعت و 47 دقیقه بدون تیتراژ است و کمی طولانی‌تر از فیلم‌های معمول ابر قهرمانی است.

در مورد اینکه فیلم بتمن در مقایسه با سایر فیلم‌های دی سی و مارول در کجا قرار می‌گیرد، این فیلم سومین طولانی‌ترین فیلم ابر قهرمانی است. در مقام‌های اول و دوم فیلم‌های Avengers: Endgame با 181 دقیقه و Zack Snyders Justice League با 242 دقیقه قرار دارند. این به این معنا است که این فیلم طولانی‌ترین فیلم درباره شوالیه تاریکی تا به امروز است، درست بعد از آخرین حضور کریستن بل در نقش خفاش که دو ساعت و 45 دقیقه بود.

مت ریوز کارگردان بتمن به وضوح داستان‌های زیادی برای گفتن دارد. در این فیلم مطمئنا چند شخصیت آشنا از گاتهام مشاهده خواهیم کرد که توسط چهره‌های معروف در فیلم ظاهر می‌شوند. Colin Farrel در نقش پنگوئن، Zoe Kravitz در نقش زن گربه‌ای و Jeffrey Wright در نقش جیمز گوردن در این فیلم حضور دارند. همچنین به احتمال زیاد Riddler با بازی Edward Nashton قرار است آنتاگونیست اصلی فیلم باشد.

فیلم بتمن در 4 مارس 2022 در سینماها اکران می‌شود پس زمان زیادی نمی‌برد تا داستان جدید گاتهام را تماشا کنیم. انتظار می‌رود تا این فیلم به یکی از منحصر به فردترین فیلم‌های ابر قهرمانی تبدیل شود. می‌توانید تریلر اخیر این فیلم را در مازستا مشاهده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها