از نسخه جدید سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology با نام The Devil In Me رونمایی کرد

استودیوی Supermassive Games با قسمت دیگری از مجموعه The Dark Pictures Anthology بازگشته است. نام این قسمت The Devil In Me است که در جریان انتشار House of Ashes معرفی شد. کانال یوتیوب Bandai Namco تریلر رسمی از این بازی منتشر کرد که برخی از شخصیت‌ها و راه‌هایی که این شخصیت‌ها می‌توانند پیش بگیرند را به ما نشان می‌دهد.

درحالی که در این تریلر داستان بازی مبهم و اسرارآمیز نگه داشته شده است، ما توانستیم تا حدودی اطلاعاتی از داستان بازی به دست بیاوریم. به نظر می‌رسد که شما کنترل گروهی از مستندسازان را در دست خواهید گرفت که برای بازدید از کپی “قلعه قتل” که توسط قاتل زنجیره‌ای بدنام H.H Holmes ساخته شده، دعوت نامه‌ای دریافت کرده‌اند.

از نسخه جدید سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology با نام The Devil In Me رونمایی کرد
از نسخه جدید سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology با نام The Devil In Me رونمایی کرد

مانند هر فیلم و بازی دیگر هنگامی که دسته‌ای از نوجوانان به خانه یک قاتل زنجیره‌ای می‌روند، هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست. این گروه به زودی متوجه می‌شوند که توسط یک استاد بازی‌ها زیر نظر گرفته شده‌اند تا در مجموعه‌ای از پازل‌ها که مو به تن جیگساو سیخ می‌کند، شرکت کنند.

به گفته Bandai Namco و Supermassive Games قول می‌دهند که این بازی ترسناک‌ترین داستان آنها خواهد بود و مکانیک انتخاب بازیکنان را مانند عناوین دیگر مجموعه The Dark Pictures Anthology را شامل خواهد بود. می‌توان حدس زد که The Devil In Me بازیکنان را مجبور به تصمیمات خطرناک می‌کند.

The Devil In Me هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، ولی می‌دانیم که این بازی قرار است برای پلتفرم‌های PS5، PC، Xbox One و Xbox Series X|S منتشر شود. این بازی پایانی برای مجموعه The Dark Pictures Anthology است، اگرچه استفاده از عبارت “فصل اول” در تریلر نشان می‌دهد که Supermassive ساخت فصل دوم را در دست دارد.

شما در حال حاضر می‌توانید نسخه‌های قبلی The Dark Pictures Anthology و جدیدترین قسمت آن House of Ashes را در PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X|S بازی کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها