گیمپلی بازی The Texas Chain Saw Massacre منتشر شد

بالاخره بازی The Texas Chain Saw Massacre هم توسط استودیوهای Gun Interactive و Sumo Nottingham در دست ساخت قرار گرفت. برای آماده شدن و عرضه بازی در سال 2023 استودیو Gun اولین تریلر گیمپلی این بازی را منتشر کرده که صورت چرمی، خانواده‌اش و تیمی از بازماندگان را که در حال فرار هستند نشان می‌دهد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

در جواب طرفداران این استودیوها اعلام کرده‌اند که بازی The Texas Chain Saw Massacre به پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC می‌آید. این بازی همچنین قرار است یکی از عناوین آینده سرویس گیم پس باشد.

تیم Sumo توانسته است با حفظ گیمپلی و ویژگی‌های بصری این بازی را برای انتشار روی سیستم‌ عامل‌های نسل گذشته نیز آماده کند تا همه بازیکنان از آن لذت ببرند. به گفته توسعه دهندگان بازی اینکه همه طرفداران این سری بتوانند دیدگاه آنها را در این بازی تجربه کنند برای آنها اهمیت داشته است.

این تریلر با یکی از بازماندگان که به پشت ماشینی می‌خزد شروع می‌شود. او به سمت ماشین می‌رود تا در نهایت با یکی از قاتلین و یک چاقو رو به رو شود. البته او صورت چرمی نیست، ولی با توجه به یادداشت‌های توسعه دهندگان ما باید آماده رو به رو شدن با همه اعضای خانواده Sawyer باشیم.

همانطور که در تریلر مشاهده کردیم صورت چرمی با اره برقی خود شخصیت منفی اصلی بازی است که در جست و جوی بازماندگان است. او حتی قادر به مخفی شدن در فضاهای تنگ و بسته است تا بتواند بازماندگان را شکار کند.

داستان بازی درباره Ana Flores است که در جست و جوی خواهر گمشده‌اش به همراه گروهی از دوستان است. ولی زمانی که با یک خانواده قصاب که از پوست انسان برای پوشش استفاده می‌کند رو به رو می‌شوند اوضاع به طرز وحشتناکی تغییر می‌کند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مازستا به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها