3 نفر از بازیکنان حرفه‌ای Dota 2 یک هفته قبل از مسابقات بین‌المللی به کووید مبتلا شده‌اند!

مسابقات جهانی Dota 2 که معروف به Internationals است، از سال 2011 شروع شده است و هر ساله در کشور‌های مختلف برگزار می‌شود. امسال با توجه به محدودیت‌ها برگزاری مسابقات با مشکلاتی رو‌به‌رو شده است. دقیقا یک هفته قبل از شروع مسابقات جهانی Dota 2، تیم Aster اعلام کرده است که سه تن از بازیکنان حرفه‌ای با نام‌های Monet، Xxs و BoBoKa به همراه مربی تیم و تعدادی دیگر از اعضا مبتلا به کووید 19 شده‌اند.

3 نفر از بازیکنان حرفه‌ای Dota 2 یک هفته قبل از مسابقات بین‌المللی به کووید مبتلا شده‌اند!

تیم Aster به همراه 4 تیم چینی دیگر که قرار بود در این مسابقه شرکت کنند در یک هتل اقامت داشتند، اعضای آن تیم‌ها هیچ علائمی از کووید نداشتند و در حال حاضر منتظر جواب آزمایش خود هستند. طبق گفته یکی از بازیکنان تیم، این تیم اکنون در قرنطینه قرار دارد و در حال بررسی مراحل بعدی با برگزارکنندگان مسابقات هستند.

این شیوع بیماری خطر برگزاری رویداد‌های زنده را برجسته‌ می‌کند، که در حال حاضر به لطف کمبود واکسن و مشکلات دیگر هنوز ادامه دارد. پس از آنکه کشور میزبان یعنی سوئد حاضر نشد که محدودیت‌های خود را برای مسابقات زیر پا بگذارد، فدراسیون برگزاری مسابقات اعلام کردند که محل برگزاری به بخارست رومانی منتقل می‌شود.

به نظر می‌رسید که وضعیت کووید رومانی تحت عنوان محل برگزاری جدید مسابقات تحت کنترل بود، اما این وضعیت از آن زمان بدتر شده است. این کشور در تاریخ 28 سپتامبر نزدیک 11000 مبتلا جدید را در 24 ساعت اعلام کرده است.

این کشور نزدیک یک سوم جمعیت بزرگسال خود را واکسیناسیون کرده است که دومین کمترین میزان واکسیناسیون در اروپا است. با توجه به این گزارش، بخارست و دیگر شهرهای رومانی در حال آماده‌اسزی محدودیت‌های جدید هستند.

با توجه به این موضوع اعلام شده است که بازیکنان و شرکت‌کنندگان در مسابقات 2022 نیاز به نشان دادن شواهد و مدارک واکسیناسون دارند. هنوز هیچ خبر دیگری از تیم Aster در دسترس نیست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها