نام قهرمان جدید Dota 2 مارسی است

بسیاری از طرفداران Dota 2 تعجب کرده بودند که چرا هنوز شخصیتی از اسپین آف انیمیشنی Dota Dragons Blood منتشر نشده است. بالاخره در مسابقات International 2021، شرکت Valve مارسی را به عنوان قهرمان بعدی این بازی معرفی کرد. تریلری از هردو انیمیشن دو بعدی و مدل سه بعدی مارسی نیز منتشر شده است.

نام قهرمان جدید Dota 2 مارسی است
نام قهرمان جدید Dota 2 مارسی است

شخصیت Marci همراه Mirana است، او چیزی بین خدمتکار و دوست است و به ندرت صحبت می‌کند. مارسی در ابتدا ساده و مهربان به نظر می‌رسد، ولی در نبرد‌های غیر مسلح قدرت خود را به خوبی نشان می‌دهد. در انیمه دوتا 2 نیز قدرت این شخصیت‌ را به عنوان شوخی و به صورت مرگبار می‌توان مشاهده کرد.

مارسی قطعا اولین انتخاب طرفداران برای اضافه شدن به بازی نیست، Fymryn شخصیت برجسته‌ای است که قدرت تله پورت دارد و به وضوح قهرمان بهتری برای این بازی است. با این حال، طرفداران هنوز هم از یک شخصیت جدید خوشحال هستند و کسی ازحضور مارسی در بازی ناراحت نیست.

در حال حاضر اطلاعات کاملی از قدرت‌ها و مهارت‌های مارسی نداریم، ولی همانطور که تریلر اشاره کرده است این قهرمان در پاییز به بازی اضافه می‌شود. مارسی 121امین قهرمان دوتا 2 است.

برخی از بازیکنان حدس می‌زنند که مارسی قهرمان Hard Carry (قهرمانی که در ابتدا ضعیف است و به مرور زمان در طول بازی با به دست آوردن طلا قوی‌تر می‌شود) است. اگر چنین باشد او اولین قهرمان در این سبک است که در چند سال گذشته به این بازی اضافه شده است. آخرین قهرمان Hard Carry که به دوتا 2 اضافه شده بود Arc Warden بود که در سال 2015 معرفی شد.

در کنار معرفی مارسی، Valve تایید کرد که فصل دوم Dota: Dragons blood در ماه ژانویه 2022 از پلتفرم نتفلیکس پخش خواهد شد. فصل اول این سریال در ماه مارچ عرضه شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها